Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni? Elmondani neki, hogy szeretem úgy, hogy elis higgye?

Figyelt kérdés

bocsi nem szeretnék regényt írni, de rövidebben nem tudom leírni ,

- együtt vagyunk már 21 hónapja, de már problémánk van 17 hónapja.

- a probléma: 4 hónapja voltunk együtt mikor, eltűnt pár napra, nem irt nem hívott vissza semmi..

(volt már ilyenben részesem egy másik sráccal , vele 2 hétig tartott a kapcsolatom és egyszer csak eltűnt nem jelentkezett! rá pár hónapra irt , hogy ne haragudjak csak nemtudta hogyan szakítson velem,) - tehát, úgy gondoltam megint kifogtam egy olyan pasit. a barátnőmmel eljárkáltunk az ő barátjának a hazába, és volt ott egy fiú aki mindig udvarolgatott, de mondtam neki , hogy van barátom, szóval értse meg , hogy ezt be kell fejeznie.. meg is értette , de mikor a barátom eltűnt pár napra akkor ezt megtudta , és mikor a barátnőmmel átmentünk a barátjához ott volt és megcsókolt, én vissza csókoltam, de aztán ellöktem és mondtam, hogy nekem még van barátom, lehet , hogy nem ír vissza de én még szeretem, azután fogtam magam és hazamentem..


- a barátomat másnap megpróbáltam a legjobb barátja telefonjáról felhívni, rögtön felvette és ezt mondta " hello , mizu?" - erre én-- ' én vagyok , beszélnünk kéne' erre ő " bocs mennem kell" erre én' le ne rakd! átmegyek hozzád 1 óra múlva, ha kíváncsi vagy rám gyere le'


- lejött , azt mondta , hogy azért tűnt el , mert tesztelt , hogy mennyire vagyok hűséges.

( nem mondtam el neki, hogy mi történt)


- pár napra rá, barátom felhívott , hogy találkozzunk , és elmondta , hogy a gyerek aki megcsókolt felhívta és elmondott mindent, hogy én lefeküdtem vele stb.. én mondtam, hogy ez nem igaz...


- felhívtam a gyereket és kérdőre vontam erre ő azt mondta, hogy tudod jól hogy én akarlak, megoldottam a pasiproblémád , most már összejöhetünk..


a barátom még mindig nem hiszi el, hogy nem feküdtem le vele, már 17 hónap telt el, együtt vagyunk de mégse, tehát átjön ugyan úgy mint amikor együtt voltunk, annyi a különbség, hogy még mindig nem bízik bennem, már 9 szer szakított velem ebben a 17 hónapban, van mikor úgy dönt , hogy nem akar velem beszélni, így nem ír vissza , és bármikor nem ír vissza vagy amikor szakít velem , elmegyek és megvárom a garázsánál , sírok, könyörgök neki, hogy higgyen nekem, de nem hisz :(


tudom, hogy hibáztam, de lefeküdni nem feküdtem le senkivel, és ezt akarom megértetni vele, hogy nem csalom meg fűvel fával, de nem hiszi el :(


arra kérlek titeket, hogy ti ne ócsároljatok itt, hogy egy kis ribanc vagyok, ezt eleget kaptam a barátaitól. :( én nagyon szeretem a barátom, és vissza szeretném kapni,ha van valakinek egy jó ötlete ami segíthet azt megköszönöm ha megosztja velem.


2012. júl. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az bőven elég lenne neki, hogy valaki ezt megmutatná neki, mert elég hihető. Más: Hívjad fel azt az alakot aki lesmárolt, és beszéld át vele újra, és próbálj minél többet kiszedni belőle. És mindezt valahogyan rögzítsed, majd játsszd le a barátodnak. Ha ez sem elég neki, akkor nem tudok jobbat.
2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már sehogy nem fog menni,a bizalom eltűnt,és mivel sírtál meg könyörögtél neki,még jól meg is aláztad magad előtte,nem tart egyenrangú félnek.Akármit csinálsz,nem fog neked hinni.És már csak azért sem,mert jó neki ez a helyzet.Helyedben elgondolkodnék a szakításon.(ismertem ilyen pasit,azért írom)
2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AndreaMariann ***** válasza:

Húha.Ez nagyon rossz helyzet.

A bizalom néhány embernél nem visszaszerezhető.

Ha 17 hónapja ez a borzalom megy,vess neki véget.Teljesen az uralma alatt tart téged,folyton megalázkodsz előtte,amit nem hagyna,ha igazán szeretne.

Ez egy egészségtelen kapcsolat,és egyáltalán nem vagy ribanc,nem is értem,miért írtad,hogy ne írjunk ilyen válaszokat.

Örömtelen,boldogtalan ne legyél senki mellett,mert neked is rossz,ha folyton azon aggódsz,vajon visszaír-e ma,vajon mit gondol,mit érez,mikor hisz már nekem,és így tovább.

Ha több a szomorúság és a gyomorgörcs a kapcsolatotokban,mint a sok csodálatos együtt töltött,önfeledten vidám nap,akkor vess neki véget,biztosan elfelejted őt egyszer,és találsz egy olyat,akivel nem fogod ezt a hibát elkövetni,mert nem fog rá okot adni.:)

2012. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!