Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 34 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 34 éves férfi már érett az apaságra? Nem bulizós típus, nem is jár el most se otthonról csak ritkán, szerintetek ez változni fog a baba születése után?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor kérdése. Van aki már 20 évesen érett rá, van aki 40 évesen se.
2012. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az anya nemcsak a gyerekkel foglalkozik a nap 24 órájában,hanem az apával is,akkor nem fog megváltozni.

De ha a gyereket majomszeretettel neveli,akkor a férj előbb-utóbb megunja,hogy a felesége nem törődik vele.

2012. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, de szerintem olyan 20-25 már egyértelmű
2012. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a nő, akkor vidd gyerektársaságba a férfit. Ha te vagy a férfi és nem vagy biztos magadban, akkor menj gyerektársaságba (ilyen korban általában van az ismeretségi körben kisgyerek). Ott minden kiderül :)
2012. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Hogy ki mikor érik meg az apaságra, az nem kor kérdése. Valaki sosem.
2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt annak kell tudni, aki vele él, ismeri, nem nekünk.

Megváltozni pedig megváltozhat a gyerek születése után simán. A családban nálunk nem egy férfinek lett elege az otthonülésből, a gyereksírásból, abból, hogy semmit nem lehet csinálni, csak a gyerekkel foglalkozni. Előtte ők is jó fiúk voltak, de gyereket nevelni az első időkben nem túl izgalmas feladat.

2012. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Benkoos ***** válasza:
32 vagyok,évek óta nem járok el otthonról,max.haverokkal félévente egyszer,baba előtt vagyunk,de nm tudom,érett vagyok-e.Amúgy azt szokták mondani,h senki sem érett az apaságra/anyaságra,meglesz a gyerek és muszáj leszel érettnek lenni :)Sok sikert és kitartást!
2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!