Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a páromat az 5. évfordulónkon? 18/L

Figyelt kérdés
Teljesen kimerültem már az ötletekből, mert a szülinapja közel van az évfordulóhoz és már sok mindent kapott. Pl.: Naptárt közös képekkel, üveggömböt közös képpel, kedvenc foci csapatának valami cuccát meg ilyesmik. Segítsetek, az évfordulónk közeleg. ( aug. 15)

2012. júl. 26. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz olyan dolgokon, amit különösen szeret. Pl valamilyen sorozat, vagy film, focicsapat. ezekből indulnék ki a helyedben. (Példa: az én párom imádja a Helyszínelőket, ezért ilyesmi témájú feladványt kap majd tőlem: berendezem az egész házat egy bűntett színhelyéül.) Még egy tipp: ha például van kedvenc focicsapata, szerezz egy pár relikviát, és csináltass magadról szexi fotókat ezekkel (pl csak egy sál takarja el a melledet, ilyesmi). Bocsi ha nem ilyen típusú vagy, csak kevés infot adtál meg. :)
2012. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor 13 évesen jöttél össze valakivel?igazából mindegy mit adsz,a lényeg,hogy szívből add.
2012. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! :) Én szerintem csináld azt, hogy elviszed oda, ahol összejöttetek 5 éve. És ott valami romantikusat!
2012. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó ötletek! Igen, 13 éves korunkban jöttünk össze, az interneten ismerkedtünk meg és a szerelmünk még mindig ugyan olyan erős. Ja és nagyon sokáig távkapcsolatban éltünk(Szekszárd-Békéscsaba)most tudtunk összeköltözni Pesten a fősuli miatt. Ha ez esetleg + infó. Az első kommentelő szerint nem lennék túl fiatal ilyen képekhez, és ha nem hol csinálnak ilyesmit? Tudom, hogy mindennek örülne, de már olyan sok mindent kapott és nem tudok több tízezer forintot erre költeni. Ha még azzal tudok segíteni, hogy ilyenkor pont kint leszünk Horvtába ha ott össze lehet hozni valamit:) Előre is köszönöm!
2012. júl. 27. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen fotóstúdióba csinálnak ilyesmit, de ha nem akarsz költeni, akkor kérj meg valakit. (A fotók készítésére) Pl ha van focicsapata, talán akad neki sál, vagy ilyesmi, amivel pózolhatsz. :D Ha nincs, akkor 2-3ezerért rendelhetsz a netről is ilyesmit, amit aztán nekiadhatsz. Amúgy innen jött az ötlet: [link]

De még valami eszembe jutott: ismered a Feldoboxot? Te választhatod ki mennyit akarsz rászánni, 5000-től 50.000-ig különböző csomagok vannak, ezeken belül rengeteg program. Ez egy utalvány, és ő választja ki mire váltja be. :) Én nyertem egy 5000 Ft-osat, és a barátomat elvittem a szülinapján piknikezni a Normafához, benne volt ebbe az utalványba a kaja, piknikkosár, meg biciklibérlés is. Nagyon romantikus volt a Budai hegyeken biciklizni, aztán libegőztünk egyet. Ez a weboldala, itt válogathatsz, ha tetszik az ötlet: www.feldobox.hu

Én most az évfordulónkon elviszem tandemugrásra a barátomat. :)

2012. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!