Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok. Szerelmes lettem egy nálam 10 évvel idősebb fiúba. De nem is tudom. Lehet hogy csak tetszik de nem tudom már. Kérhetnék tanácsokat hogy hogyan szerethetnék ki belőle? Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hány éves vagy mert egy 20 és egy 10 éves között brutális de egy 20 és egy 30 éves között már nemannyira
2012. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezért akarok kiszeretni belőle mert 14-24:////
2012. júl. 27. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem látod többé, hipp hopp elfelejted. Csak ne találkozz vele, ne nézegesd facebookon és minden megoldódik magától. Amúgy, haonló bajban vagyok..csak a tízeshez adj hozzá +9-et :/15/L
2012. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is bajban vagyok (14/l) és egy 29 éves pasi nagyon magyon tetszik es waah megorulok erte.... En megvarom amig erettebb leszek (kb. 20 éves) es akkor probalkozok :)
2015. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!