Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne érezze rosszul magát, ha nagy nyilvánosság előtt jelenünk meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek, hogy a párom ne érezze kellemetlenül magát miattam? Ő 12 évvel idősebb nálam, mindig is magabiztos, exhibicionista férfi volt, feltűnő barátnőkkel. Mi kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, azonban azt mondta hogy amit mellettem tapasztalt az már neki is sok. Már többször szóvá tette, hogy kirívóan sokan néznek meg engem, és hogy őt ez már zavarja. Azt mondta, azzal nincs problémája ha azt látja hogy megnéznek engem, mint egy szép nőt, mert ilyenkor büszke rám. Attól azonban ideges lesz, ha azt veszi észre hogy a férfiak a szemükkel vetkőztetnek, és ahogy a párom mondta "gusztustalan, pofátlan módon mérnek végig".

Kisugárzásomból és megjelenésemből fakadóan is feltűnő vagyok, de nem tudok mit tenni ez ellen. Hiába öltözök egyszerűen, percről percre azon kapom hogy egyszerűen bámulnak az emberek. Ez már bennem is elég zavaró frusztrációt vált ki, de első sorban a párom miatt szeretnék valami megoldást találni. Mit gondoltok, mit tehetnék a bámulók ellen?


2012. júl. 28. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Csador...?

Vagy egyszerűen keress egy normális párt, akinek nincsenek ilyen rigolyái.


Plusz jó lenne rólad egy kép is, hogy el lehessen dönteni, hogy mennyire is tekinthető objektív tényállásnak a "feltűnőséged", és mennyire csak szubjektív véleménynek.

2012. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A vélemény annyira objektív, hogy bárkivel jelenjek meg bárhol, mindig zavaróan nagy feltűnést keltek. Nálam ez már komoly gátlásosságot kezd kiváltani. Képet nem szeretnék mellékelni, remélem megértitek hogy anonim szeretnék maradni. :)

Az a baj, hogy már így is felettébb visszafogottan öltözködöm. sőt... a párom helyzetébe nem tudom beleélni magamat, mert azért őt nem szedik szét a nők a pillantásaikkal.

Mit tehetnék, hogy önmagam lehessek, ne kelljen "bujkálnom" és felszabadult lehessek az emberek közt szerintetek? :S Mert úgy veszem észre egyre jobban bezárkózom emiatt. :(

2012. júl. 28. 10:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első mondatom kicsit zavaros.. tehát ezt már sokan szóvá tették.
2012. júl. 28. 10:29
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezt egyszerűen nem lehet nem észrevenni. Tényleg már zaklatásnak élem meg ha emberek közt kell lennem. Remélem senki nem ért félre, mert ennek köszönhetően önbizalmam sincs, zárkózott és merev kezdek lenni. És pánik rohamom is volt már.
2012. júl. 28. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Anonimitás pofonegyszerű: egyszerűen nyaktól lefelé képet teszel fel. Ezt már a legegyszerűbb képnézegetővel, pl. IrfanView is meg lehet oldani két kattintással, minden nehézség nélkül.


Mondom ezt már csak azért is, mert hiába mondod, hogy mindenki feltűnőnek tart, ebből semmit nem lehet elképzelni, és nem lehet kiindulni belőle. Főleg, ha még azt is hozzáteszed, hogy az egyszerűen öltözködés sem segít. Ezért tényleg látni kellene a valós tényállást, hogy érdemi választ lehessen adni.

2012. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet feltölteni magamról, mert a probléma valós, és csak tanácsot, vagy véleményt szeretnék. Ezt viszont a leírtakat figyelembe véve, kép nélkül is lehet véleményezni. Itt GYK-n nagyon sok az arctalanul írogató rosszindulatú ember,akik ha más nem, unaloműzésként bántják meg a kérdezőket. Remélem így már érted miért nem szeretném kiszolgáltatni magamat nekik egy képpel magamról.
2012. júl. 28. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendes a palidtól, hogy csak szóvá teszi. Ha rólam lenne szó, mikor az első köcsög úgy néz rád, hogy az egyik keze a zsebében van, olyat vernék bele a szájába, hogy egy életre még nézni is elfelejt. Ha valaki szép és olyan megjelenéssel áldotta meg a sors, hogy feltűnést kelt, az bizony lehet átok is és megértem a párod. Ettől még nem kell ribanckén is viselkedni. Öltözz szolidabban, legyél távolság tartó, mert "minden várat be lehet venni ha elég ideig ostromolják"! ő ezt érzi...
2012. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viselkedem "ribncként" sőt, már szinte sehogy sem merek néha viselkedni, és igen, én is a szolid megjelenést választottam, de nem elég.. nem tudom.. nem is értem. A párom azt mondta hogy mégsem üthet meg mindenkit aki szemtelen, de én nem is szeretném ha miattam bajba kerülne.
2012. júl. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!