Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak nincs kedve sosem az általam kitalált programokhoz, ő pedig sosem talál ki semmit? 20/L

Figyelt kérdés

Mindig igyekszem olyan programokat kitalálni, ami neki is tetszik, de semmi nem jó neki. Sokat dolgozik, és mikor végre itthon van, minden napra kitalálok valamit, hogy együtt lehessünk, és hogy ne mondhassa, hogy unalmas a kapcsolatunk, mert mikor nem találok ki semmit, azzal jön, hogy laposodik a kapcsolatunk, de szerintem nem csak nekem kellene igyekeznem, hogy jó legyen a kapcsolatunk...

Szóval nem tom, miért van ez így, és hogy ő miért nem talál ki semmit, ha már az én terveim nem jó neki :(

Válaszaitokat, és segítségeteket előre is köszi. :)


2012. júl. 29. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mar csak ugy kezel teged,mint az ,,eltartojat,,. a leirtak alapjan o nemnagyon lelkesedik a kapcsolat fenntartasaert. mondd meg neki,hogy mar unod,hogy csak te teszel valamit,o meg ul a tojasaimn...unod a kapcsolatot mar teis,es ha nem valtoztat a hozzaallasan,tovabbszeretnel lepni. ennyi . :)
2012. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret.Szakítás lesz a vége...Tapasztalatból mondom ugyanez volt velem is pont ahogy leírtad!Egy nap feljött és hiába találtam ki programot mondta h ne menjek el b.nőimmel aztán leült nagyon nézett maga elé és azt mondta h már nem szeret.Ennyit erről
2012. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen volt az elején...egy db-ig próbálkoztam úgy ahogy Te is de detto ez volt...hogy "Most fáradt vagyok"..."nincs kedvem"...stb...és egy idő után meguntam és vártam a csodára hogy hátha akkor majd Ő kitalál valamit...de esélytelen volt...Aztán pár hónapja leültettem és megmondtam Neki hogy nekem elegem van a 4 falból...mozduljunk is mert hogy már belefáradtam és nem fogok megint X évet várni a csodára hogy hátha...akkor belátta hogy igazam van és azóta Ő jön a programokkal :)


Próbáld meg, hogy leülsz vele és megbeszélitek...lehet nem fog elsőre menni, mert nekem is ez már a 3. próbálkozásom volt az évek alatt de sikerült felnyitnom a szemét :)


L22

2012. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 10:01


nem feltétlenül lehet igaz hogy nem szereti...Az én párom nagyon szeret csak nem volt az a kimozdulós fajta...és onnan is tudom hogy szeret, hogy belátta hogy igazam volt és tesz is érte hogy ne veszítsen el...lehet hogy ha a kérdező is leül a párjával ugyan ez lehet a vége :)

2012. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a négy fallal...
2012. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 13:06


ha évekig ott ülnél a szokásos esténkénti dvd-kel, hidd el belefáradnál....

2012. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Új filmek mindig vannak. Antiszocként jobb mindenkinek ha otthon vagyok.
2012. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen le kellene üljetek beszélni erről. Lehet, hogy csak más személyiségtípushoz tartoztok vagy más a szeretet-nyelvetek. Hallottad már ezt a kifejezést? 5-féle szeretet-nyelv van, és mindenkinek van egy elsődleges, szereti, ha ezen "szólítják meg". Te a saját szeretet-nyelveden akarod szeretni őt, de lehet, hogy neki más az elsődleges. Figyeld meg, ő hogyan próbálja kifejezni feléd és mások felé a szeretetét: ajándékokkal? Dicsérettel? Testi érintéssel? Apró szívességekkel? Az ötödik szeretet nyelv, a "minőségi idő" ezek szerint kizárva :-)

Erről szól Gery Chapman Egymásra hangolva című könyve, olvasd el, ha érdekel.

De tök jó könyvek vannak arról is, hogy mennyire másképp gondolkodik egy nő és egy férfi, nekünk 10 év házasság után is sokat segítettek egymás megértésében :-)

2012. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!