Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez miért jó?

Figyelt kérdés
Ha például egy számotokra ismeretlen srác egy közösségi oldalon (facebook) rátok ír hogy tetszetek neki és van-e kedvetek vele ismerkedni miért sz..játok le és b..sztok visszaírni? Persze van olyan lány is aki visszaír ezt sem lehet általánosítani de a többség nem ír vissza olyan nehéz lenne az ujjaitokat megmozdítani és visszaírni hogy nem?

2012. júl. 29. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés.. megmondom őszintén én sem tudom a választ.. :) de mentségemre szóljon,vissza szoktam írni,hogy foglalt vagyok :)
2012. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte visszaírtam, de aztán (sajnos) mellőznöm kellett. Leírom a tapasztalataimat. Nem írtam semmi bántót, csak annyit, hogy van barátom, vagy nem esetem a srác (de ezt sem bántón).


Jött a másik levél, kérdés, hogy "de miért nem?"- mire szépen, rendesen, és kedvesen megfogalmaztam például azt, hogy sajnos nem tudok vonzódni egy közel két méteres, kopasz, kigyúrt fickóhoz, mert más az ízlésem. Mindezt tényleg normálisan. Vagy a távolság, vagy van valakim, lényegtelen az indok.


Ilyenkor általában szintén az jött, milyen felületes, szemét vagyok, mivel a fiúk tapasztalataim szerint nem bírják a visszautasítást. Meg, hogy azért megpróbálhatnánk, megismerhetném jobban.


Mindez részben "jogos", ok, bár tudom, hogy akkor se igen alakulna vonzalom bizonyos "típusokkal", de amikor egy lány számára nem 1-2, hanem 10-20 fiútól jönnek párhuzamosan hasonló levelek, akkor egyszerűen nem győz válaszolgatni (mire nagy nehezen eljutnak a "nem"-ig, mármint, hogy elfogadja a srác).


Kb ezért nem írhatnak szerintem. Mert egyszerűbb. Rámenne az egész nap, ha mindenkivel lefutnánk ezeket a köröket. És ezzel együtt én olyan vagyok, aki barátilag mégis elbeszélget azokkal is, akikkel nem akar többet! :)

2012. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
....
2012. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2 vagyok, és muszáj hozzátennem: állítólag szép vagyok, de nem azért kapok sok levelet, mert kihívóan öltözködnék, vagy "meztelen" fotókat töltenék fel magamról bárhová is. Még kivágott felsőben lévő kép sincs sehol, nem is igazán hordok olyat. :)
2012. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként írom: ne neten akarj ismerkedni b.szdmeg! Ez egy nagyon jó tanács.
2012. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló aranyosan, szépen leírta.

Nekem fel van tüntetve, hogy párkapcsolatban vagyok, de még így is kapok leveleket.

Volt, hogy normálisan visszaírtam, folalt vagyok. Erre jött egy évődő levél, jogydejajcsakegyesély. Írtam, hogy nem. Erre az úriember válasza:te is csak egy baszaatlan ribanc vagy.

Nna azóta nem válaszolok az ilyen levelekre.

2012. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
most ,hogy olvasom ezeket.. jogos.. először szépen írnak,ha szépen válaszolsz 1-2er utána jön,hogy amúgy is csúnya vagy,vagy csak basználak,stb..
2012. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam foglalt, addig azért nem írtam vissza, mert a hideg kiráz az ismerkedés ilyen fajtájától. Most meg hogy már foglalt vagyok, nem értem miért kellene visszaírnom? Annyira sem érdekel a dolog, hogy írjak választ és gondolom, aki ír, vann annyira értelmes, hogy azt felfogja, hogyha nem kap választ, akkor az "nem"et jelent.
2012. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezeket se lehet általánosítani van olyan srác aki elsőre is fogja az adást én pl pont ilyen vagyok sokaknak az a hibája hogy általánosít pedig semmit sem szabad általánosítani. És az ilyen srácoknak mint pl én ez nagyon rosszul esik hogy még csak arra se méltat hogy leüssön 3 betűt a billentyűzeten.
2012. júl. 30. 00:01
 10/18 anonim ***** válasza:

6-7 Mert csalódottak lesznek. Egyesek esetében sajnos nem lehet olyan szépen fogalmazni, hogy ne vágjon csúnya dolgot a fejedhez.


Na meg a sok visszautasítás kicsit "nőgyűlölővé" is teszi néhányukat, én ezt is megértem.


És gondolják, akkor legalább picit bosszút állnak, beszólnak a lányoknak.


Na meg, az első levelet persze, hogy kedvesen írja. Ha visszautasítottad, már úgyis mindegy.


Tisztelet a kivételnek, sajnos kevés van. :)

2012. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!