Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt az önbizalomhiányt amivel tönkreteszem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Tudom,hülye vagyok. Biztosan van valami durva lelki oka ennek a dolognak,de nem tudok rájönni,hogyan változtathatnék.


Nagyjából tudok a barátom exnőiről,neveket is.Nyilán utánuk is néztem...

Kis alacsony,vékony,babaarcú (persze lehet belülről üres).

Én pedig magasabb vagyok, átlagos testalkatú, nem egy "húúúdemegba**nám típus,nem sminkelem magam mint egy barbibaba,és szemüveges is vagyok.

Nem arról van szó,nem is akarok olyan lenni,akire csak a külsőségére lehet 10est adni,de na...

Másfél éve vagyunk együtt,és ez még mindig motoszkál a fejemben sajnos.

Hasonlítgatom magam,magamba szakadok ilyenkor,hogy hogyan választott engem ilyenek után...

:S

Tudom,szeret,mit foglalkozom ilyennel,de ezt valahogy magamban kellene elrendeznem...de hogyan?


2012. júl. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
höhö:))
2012. júl. 30. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen alaptalan a félelmed.

Annyiszor, de annyiszor igazolta már az élet, hogy a kisugárzás, hang, mosoly, szeretetet sugárzó szemek, vidámság klasszisokkal hamarabb tudja teljesen elbűvölni, megfogni a másikat, mint a külső. És ezt férfiak is visszaigazolták.

Én azt mondom, hogy egy párkapcsolatban még a szexuális vágy is jórészt érzelmi alapon ébred fel. Ha kedvesen beszélsz, simogatod a párodat, kiegyensúlyozott vagy, elképzelhető, hogy míg él sem tud elfelejteni, annyira megfogod vele.

Arra még nem gondoltál, hogy ezek a lányok vajon reggel smink nélkül is úgy festenek, mint a facebook-on a "nézzétek milyen szexi vagyok van mellem seggem, kívánjatok meg" típusú képeken?

Ha szép az arcbőröd, ápolt a hajad, körmöd, illatos vagyok, akkor nagy baj nem lehet.

Mondd el a párodnak, hogy nem tehetsz róla, szívesen változtatnál ezen az érzéseden, de folyamatosan bánt téged belülről, hogy talán nem vagy olyan szinten külsőre, mint a volt barátnői. És akkor majd megnyugtat, hogy de hát imádja az arcodat, a szemedet, a testedet és élvezi az életet veled.

2012. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hole Hunter ***** válasza:

Egész egyszerűen téged lát szépnek...a legszebbnek.

Nem olyan nehéz ezt felfogni. Ha téged kíván, rád gerjed, csak nem lehetsz olyan rusnya, amilyennek magad látod, nem?

Próbáld meg jól érezni magad a bőrödben és elfogadni, hogy igen is jó csaj vagy...hidd el ettől még jobb lesz a kapcsolatod!

Am meg baromságokon ne agyalj! :)

2012. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!