Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek egy olyan lánnyal akinek csak a nevét tudom? Facebookon csak hetente 1* van fent, nem tudom hol lakik, telefonszámát nem tudom.

Figyelt kérdés

Bejelöltem ismerősnek, de valószínűleg még mindig nem volt fent, hogy visszajelöljön és elég türelmetlen vagyok.

18/F


2012. júl. 31. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Türelem rózsát terem! Írj neki facen, ha majd fent lesz majd vissza ír! Kérd el a tel számát, ha szimpi vagy akkor megadja. Gondolom közös ismerős nincs mert még az egy lehetőség! 24F
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a nevét tudod, akkor ő valószínűleg visszajelölni sem fog, hiszen nem ismert. Írj neki üzenetet is, hogy ismerkednél, mert tetszik neked, és persze állítsd be úgy az adatvédelmedet, hogy lássa is a profilodat. A halálom, amikor ismerősnek jelöl valaki, akit nem ismerek, de az adatvédelmi beállításai miatt semmit nem látok a profiljából. Akkor mégis mi alapján döntsem el, hogy akarok-e vele ismerkedni???
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van kb 8 közös ismerősünk, egy suliba járunk.
2012. júl. 31. 10:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Eltelt pár nap ás még mindig semmi, nem jelölt vissza, de nem írtam neki. Mit kéne tennem? Hogyan tovább?
2012. aug. 1. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy csaj, akinek csak a keresztnevét és az iskolját tudtam. Megtaláltam.

Jó lenne egy támpont, pl. az iskola neve, ahová jár.

2012. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár te végülis megtaláltad, így ebből kinduzlhatnál, pl. Iwiw-en esetleg van fent róla egyéb adat. Ott kevésbé van korlátozva, mint a Facebookon.
2012. szept. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!