Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év korkülönbség sok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év korkülönbség sok, ha a lány 23 én meg 18?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az.
2012. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húh... hát... Attól függ, hogy az ő mennyire érett illetve, hogy milyen hullámhosszon vagytok. Ja, és, hogy feltudjátok vállalni mások előtt a különbséget. Nem mondom, hogy normális, megszokott dolog, de manapság már azért könnyebben elfogadják.
2012. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben persze az az érdekes, hogy fordított nemeknél azt írnák sokan, hogy "ideális", "pont jó", stb. És nem igazán tudom megérteni, hogy mi a különbség?
2012. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért gondolják, hogy fordítva ideálisabb, mert a 18 év körüli lányok már komolyabb kapcsolatot szeretnének.Olyannal szeretnének együtt lenni, akinek nem az jár a fejében, hogy mikor lesz a legközelebbi buli, vagy, hogy Pistikével be kellene ülni már egyszer sörözni valahova.


Jó, persze a 26-27 évesek között is találunk olyat, akiknek az a legnagyobb bajuk, hogy van-e kaja a hűtőben és olyan, mint egy óriáscsecsemő. Ez tény. Szóval nemcsak a kort kell figyelembe venni, hanem azt is, hogy az illető mennyire tud egy kapcsolatban alkalmazkodni stb.

2012. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj csak gyakorolni akar rajtad, tapasztalatot szerezni, kísérletezni, hogy ha majd jön egy nagy bika legyen mit mutatni...
2012. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: Honnan tudod? Bele látsz a helyzetbe, vagy mi? Látnok vagy? Esküszöm, ha igazad lesz, megeszem a számítógépet.
2012. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Belelátsz
2012. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hallod, fogadni mernék, hogy igazam van. Érdek van a dolog mögött.
2012. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5


A 18 év körüli lányok komoly kapcsolatot?... Szerintem ugyanannyi 18 éves fiú is van, aki komoly kapcsolatot keres. Ez mellébeszélés, nem tény.

2012. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!