Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel fél éve fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel fél éve fogunk járni mikor a szülinapja lesz. Merjek e parfümöt venni neki vagy ez még korai lenne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nem lenne korai :)
2009. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Miért lenne korai? ugyan... Legalább látja hogy boldoggá akarod tenni, sok sikert :)

F\16

2009. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Mi van ha azt hiszi, azért kapja, mert büdösnek tartod?

:D



Dehogy korai :)

2009. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te mekkora gyökér vagy xD:D Dehogy hiszi azt, hogy büdös azé veszed neki... Ha valaki büdös akkor én alapból szóba se állok vele, meg ápolatlan az húzzon a pics*ba sztem :D

Az ápolatlan embereknek nem kell se barátnő, se barát, inkább egy kiadós zuhany, de amúgy nagyon nem korai, én is vennék neki ha tudnám hogy neki mi teccik, szerintem szuper ajándék, aminek minden lány örül, csak ésszel hogy melyiket veszed :)

2009. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!