Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A múlt héten a pasimmal és pár haverral elmentünk, a strandra. Az egyik jó haverrommal "hülyültünk" és a fiúnak felállt. (Nem csináltam semmi szándékosat/izgatót) Elég sokunknak feltűnt.. néhány nap múlva..veszekedtem a pasimmal..és felhozta ezt h szerinte: "a múltkor direkt csináltam h a fiúnak felálljon"...ezen még jobban összevesztünk...aztán beszéltem a heverokkal azzal is akinek "felállt" és mindenki azt mondta h tényleg nem direkt csináltam. Most mit kéne tennem kérjek bocsánatot? Vagy már nem is tudom.. (18 éves vagyok..a pasim és az illetékes fiú is 20.) Kérek tanácsokat! És légyszíves csak "normális, ételmes" válaszokat.. ha beakarsz szólni pls ne itt!

2012. aug. 1. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
szilvásgombócot, mert azt szeretem
2012. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amin veszekedtünk..most később beismerem a pasimnak volt igaza..ezért gondoltam a bocsánat kérést..csak a másikban nem..
2012. aug. 1. 21:17
 3/12 A kérdező kommentje:

elsó válaszoló: nagyon szívesen :)

de nem az volt a kérdés h "mit csináljak EBÉDRE?"

2012. aug. 1. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz azalatt h elhülyültetek...
2012. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért kérnél bocsánatot? nem szándékosan történt és nem is a te hibádból. 20 évesen tudhatná a barátod,hogy egy férfi máshogy "működik ", mint egy nő. És,ha szeret akkor nem hozza fel ezt folyton,lehet csak dühében vágta ezt a fejedhez,beszéljétek meg felnőtt módjára és minden oké lesz:)

L/16

2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lökdöstük egymást a vízbe..ilyenek..
2012. aug. 1. 21:21
 7/12 Hole Hunter ***** válasza:

A legegyszerűbb mindent tisztázni, megbeszélni...ha lehet veszekedés nélkül. Ha hibáztál, ismerd el. Amiben viszont nem vagy hibás, azt ne vállald.

A szilvásgombóc ide is jöhet! :)

2012. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem ilyen egyszerű..mert a telefont nem veszi fel nekem :// Csinálok neked is :)
2012. aug. 1. 21:24
 9/12 A kérdező kommentje:
igazából..lehet h féltékeny a "hülyülés" miatt..
2012. aug. 1. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:
tuti. majd lenyugszik;)ha nem, akk túlreagálja
2012. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!