Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok valami tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok valami tanácsot?! Távkapcsolat lett a kapcsolatomból.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a szerelmemmel. Vidékre vették fel egyetemre,én viszont maradok Pesten. Eléggé félek,nem tudom mit csináljak,mivel az egyetemi koleszos életről csak durvákat hallottam és félek,hogy meg fog változni. Mit tegyek,hogy megmaradjon köztünk a szerelem a távolság ellenére is? Eddig majdnem minden nap találkoztunk,elég fura lesz heti egyszer látni..:(
2012. aug. 2. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Van más nő a közeledbe akiknek bejössz? Mert ha igen tessék egy kicsit félrelépni, mert lehet hogy meg fog csalni. Ha esetleg úgy tudnád hogy nem olyan akkor nagyon tévedsz! Meg fog csalni. Ezért kell kicsit félrelépned, hogy semennyire se fájjon. Érted?
2012. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
első, te hülye vagy
2012. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát..ez nem valami bíztató..:(
2012. aug. 2. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Te teljesen idióta vagy.

Kérdező! Jobb ha tudod h minden kapcsolat alapja (de a távkapcsolatban még fontosabb) a BIZALOM.

Ha 1 év alatt nem jutottál el odáíg h bízz a párodban akkor ott már valami nagy baj van.

2012. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!