Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem jól azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem jól azt a dolgot, hogy a barátom után a lányok "futnak"? nem is kevés

Figyelt kérdés
már egy éve együt vagyunk és pár hónapja már dolgozik,az a baj hogy a munkahelyén 80%-ka nő,és mindegyik megy utána meg olyanokat mondogatnak neki hogy majd megszerzik maguknak stb. én bízom a páromba csak azokat a nőket nem érdeklik hogy van kapcsolatta.Irigykednek is rám,ez kicsit tetszik is hogy ennyire jónak tartják a pasim csak néha kibukik belőlem a féltékenység,nehéz úgy elegedni őt hogy közbe tudom mi is folyik ott.Igaz ő meg mondja mindenkinek hogy szerete engem,de őket ez nem nagyon érdekli :(

2012. aug. 2. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
bízz meg benne...ez a legfontosabb....ha meg akar csalni úgyis megfog...ha nem,akkor nem...bízz meg benne
2012. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ez valóban irritáló tud lenni, de erről nem a barátod tehet. Ha hűséges, akkor nincs okod számon kérni őt, meg féltékenykedni.

Próbálj bízni benne, ha nem hisztizel, akkor legalább büszke lesz rád, hogy végre van egy nemhisztis, normális nője, és még jobban fog szeretni.

2012. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
én meg bízok benne
2012. aug. 2. 14:29
 4/25 anonim ***** válasza:
Bízz meg benne nem fog megcsalni nem véletlenül veled van. Persze rossz érzés ha egy csomó jó nő szét akarja túrni a kapcsolatotokat, de ha szét is tudják, annyit ér az egész. Egy csomó átlagos kinézetű pasi nem azért nem csalja meg a barátnőjét mert nem tenné meg, hanem mert nincs kivel. Neki lenne kivel, de nem teszi, ha pedig mégis képes lenne rá, jobb ha hamarabb kiderülne.
2012. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
igen én is mindig ezt mondom hogy ha menni akar úgy is fog menni, akár mit is csinálok :(
2012. aug. 2. 14:32
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Nincs az a pasi, aki ellen tudna állni ennyi nő kitartó ostromának! Lehet itt szépíteni, hogy szeret, meg bízz benne, meg ilyenek, de nem adok nektek még egy évet! Vagy félrek..r, vagy az akkorra már egyre erősebb féltékenykedésed miatt fog elhagyni! Ennyi! De ne legyen igazam!
2012. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
próbálok nem féltékenykedni,de te hogy kezelnéd ezt?
2012. aug. 2. 14:38
 8/25 A kérdező kommentje:
a félrek...rásra meg azt mondta hogy ő nem adna fel egy egy éjszakás kaland miatt
2012. aug. 2. 14:40
 9/25 anonim ***** válasza:
Hol dolgozik?
2012. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, mert remélné, hogy nem delül ki!
2012. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!