Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki miért nem hiányzom ugyanúgy, mint ahogyan ő nekem?

Figyelt kérdés

Biztos csomó ilyen kérdést olvastatok már, de engem annyira zavar, hogy nekem annyira hiányzik, ha csak egy napig nem látom, hogy nagyon. Neki nem. Igaz, mondja hogy hiányzom neki....de csak akkor ha én előtte biztosítom róla, hogy nekem ő nagyon. Ha pl beteg vagyok és nem megyek hozzá, akkor azt mondja h kibírom azt a pár napot hogy nem találkozunk. Meg se említi hogy ő esetleg jön hozzám olyankor. Tudom hogy a munka miatt fáradt, de azért jól esne. Annyira lazán veszi, ha távol vagyunk egymástól. Rosszul esik, sokat sírok emiatt. Úgy érzem, hogy ő úgy éli azokat a napjait, mintha nem is lennék. Persze mondja, hogy imád, meg hogy velem akar élni, de mégsem tűnik úgy

:( normális válaszokat kérnék



2012. aug. 2. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod sokféle ember létezik. Lehet hogy ő nem úgy mutatja ki az érzéseit mint ahogy te. Ha pedig azt mondja hogy hiányzol és veled akar élni akkor meg miért nem hiszel neki? Egy jó kapcsolatnak a a bizalom az alapja!

Szerintem neked is kicsit lazábban kéne venned ezt! 1-2 nap még nem a világ!

2012. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak tudod ő azt mondja hogy "óóó kibírod te". ez esik szarul. én nem tudom lazán venni :(
2012. aug. 2. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom, mert pasi. Legalábbis nálunk is hasonlóan reagál barátom, de mondjuk mi ha suliban vagyok csak hétvégén találkozunk. ő is mondja h kibirom lazán. Egyik hétvégén megbeszéltem barátnőimmel h elmegyünk bulizni és ezért nem megyek haza. Akkor sem mondta konkrétan, hogy azt szeretné, hogy menjek haza inkább, de érdekes módon mégis mérgesebb lett. Amúgy meg idő kellet hozzá, hogy mindig többet és többet legyünk együtt. a hetente egyszeri találkozgatások az elejém máramár együtélésé vált.
2012. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszeltel mar vele errol?

Az en baratom is ilyen, annyi a kulonbseg, hogy mi tavkapcsolatban elunk. Kell kb masfel het, hogy elkezdjek hianyozni neki. En ket nap utan mar szenvedek:D o is ilyen, egyszer felajanlottam neki, hogy reggel felkelek elobb, es akkor delelott is tudunk beszelni, mielott munkaba megy. Erre az volt a reakcioja, hogy ''felesleges''. Engem is nagyon bantott a dolog, de megbeszeltuk, mondta, hogy neki csak lelkiismeretfurdalasa lenne, amiert nem hagy aludni.

Nekem ezek az aprosagok (felkelek reggel, kavet csinalok, barmikor odabujok stb) ''bizonyitjak'' a szerelmet, tehat hasonlot varnek el a baratomtol is. De nala meg olyanok, hogy hagy aludni, meg akkor is, ha megorul, annyira kivan, meghagyja nekem a csokijat, meg ilyenek:D tehat az en erdekeimet nezi, en meg inkabb figyelmen kivul hagyom a sajat erdekeimet szerelembol.

Kulonbozoek vagyunk, ezt el kell fogadni. Mindannyian mashogy mutatjuk ki a szeretetunket, es ezt meg kell tanulni ertekelni a masikban.

17L

2012. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. amúgy mi sokszor veszekszünk emiatt mert megmondom neki amit gondolok, vagy ami a véleményem...persze ha együtt vagyunk nincs semmi gond, viszont ha távol kell legyünk és nem látjuk a másik arcán, hogy mit gondol, könnyen félreértések áldozataivá válunk, ami veszekedéssé fajul ://
2012. aug. 2. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Mintha az én páromról olvasnék:) nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de biztos nemrég óta, ha ez még rosszul esik. Az én párom is ilyen, hogy nem annyira mutatja ki és mondja ki az érzelmeit. Sokszor sírtam miatta és néha még mai napig sírok, hogy nekem hiányzik és nem bírom, hogy nem keres annyit meg hasonlók. De próbálom kezelni a helyzetet. Bízom benne és ő minden alkalommal bebizonyítja hogy szeret. Nem mondja sokszor sőőőt nagyon ritkán hallom tőle, de elmondja, hogy attól, hogy nem mondja ki attól még így van.:) Ha megtanulod kezelni ezeket a dolgokat, akkor minden könnyebb lesz:) sok sikert 19/L
2012. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) hát igen fél év... :/ mondjuk nekem is mondta hogy nem tudja kimutatni de tudod olyan szarul esik...a minap beszéltünk róla komolyan, elmondtam ami bánt és úgy látszik megértette :)
2012. aug. 5. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok:) Tudod megérti, mert szeret csak nem tudja kimutatni:) az én barátom is megértette, de végül rá kellett jönnöm, hogy én vagy az akinek meg kell értenie, hogy ő nem olyan mint a legtöbb fiú.:) hidd el az ilyenekben mint a mi fiúink sosem fogsz csalódni. Semmilyen téren. Őszinte lesz veled akkor is ha fáj. :) Sok sikert és hidd el egyszer túl fogsz jutni ezeken. Mindig hiányozni fog, hogy kimondja amit érez, de amikor kimondja majd tökéletes lesz és igazi. Teljesen igazi:) Én több mint egy év után jöttem rá!:) most 1 éve és majdnem 9 hónapja vagyunk együtt:)
2012. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) lassan kezdek beletörődni hogy nem olyan "romantikus" alkat, de ha rájön akkor nagyon tudja mutatni :)
2012. aug. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!