Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttél már össze valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze valakivel MSN-en keresztül?

Figyelt kérdés

Jobban mondva úgy hogy ott kezdtétek az ismerkedést és végül össze jöttetek. Ha lehet történetet is kérnék

Köszönöm


2009. júl. 18. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) 1 hónapja együtt vagyunk. Ő volt az első akivel így msnen ismerkedtem meg. És megkérdezte első beszélgetés után nem-e találkozhatnánk :D Találkoztunk. Beszélgettünk. Éés néz rám. és megcsokolt :$
2009. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Még nem volt szerencsém összejönni senkivel MSN-en keresztül.
2009. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont MSN-en, hanem egy szlovák chat-ismerkedős oldalon. Május végén írt nekem levelet. Elkezdtünk irogatni, de akkor nem akartam vele még talizni se. Nem érdekelt. Aztán valahogy minden nap, mindig ha neten voltam irogattunk, MSN-en is már. Hiányzott, ha nem volt fennt. Tel. szám csere és pont két hete szombaton volt a randi. Nagyon ideges voltam. Féltem, hogy mekegni, dadogni fogok...Vagy nem lesz közös téma(ő szlovák, én szlovákiai magyar, de perfektül beszélek szlovákul, de azért izgultam). Szerencsére a randi nagyon jól sikerült. Azóta együtt vagyunk. Az elején minden nap, most minden másnap talizunk, mert nem bírjuk ki egymás nélkül. :)

L, 18

2009. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy 5 évvel ezelőtt. Chat volt, aztán msn, aztán pár hét után találkoztunk, és másfél évig együtt voltunk.

24/L

2009. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Én igen, felvett msn-re, beszélgettünk sokat, majd találkoztunk, és összejöttünk. Azóta már szakítottunk.
2009. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy online játékon ismertem meg, aztán csak úgy elkezdtünk dumálni. Minden nap kb éjfél-1ig dumáltunk, később minden nap kam, aztán 1 hónap múlva találkoztunk, de csak utána 1 hónappal jöttünk össze, mert addig győzködtük magunkat, hogy nagy a távolság nem fog menni. Aztán végül nem bírtuk egymás nélkül ^^
2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen volt már egy randink is ( 2 nappal előtte vettfel msnre) nagyjó volt és járunk holnap is lessz egy randink én 14L ő 14F
2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy kezdődött, hogy megismerkedtünk a közös barátainkon keresztül valamennyire egy esti bulizás alkalmával, de úgy sajnos igazán mély beszélgetésekre nem volt lehetőségünk. Felvettem msn-re, három napon keresztül rohantunk haza mindketten, hogy beszélhessünk egymással, és végül a negyedik napon lőn világosság, összejöttünk. :D 14 (majdnem 15) hónapja járunk.
2009. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első pasimmal így jöttem össze. Egy közösségi oldalon bejelölt ismerősnek, amire én írtam neki egy levelet. Aztán visszaírt, hogy azért jelölt be, mert bejövök neki, meg szeretne megismerni. Felvett msnre, ott dumáltunk egy csomót aztán találkoztunk, és a 2. talin elcsattant vele az első csók:) 18/L
2009. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Bocsi az off-ért!

Az elsötöl kérdezném:A nevedet nem kérem hogy leird de a korodat légyszi ird le!Nagyon emlékeztetet a történeted egy barátnömére:)

2009. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!