Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki fontos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátom teljesen elhanyagol, de azt állítja szeret, és én vagyok az élete. Sok a munkája, így alig találkozunk, de mikor együtt lehetnénk, pl. a szabadnapján , akkor is egésznap rohangál a haverjaival, rám este jut ideje kb. fél órára, aztán el is alszik.Nem érdeklődik irántam már, csakis magáról és a gondjairól beszél.Utolag tudtam meg, persze legutolsónak, hogy lefoglalt egy utat külföldre, szeptemberre, magának és egy haverjának+ megy egy koncertre amiről szintén nem szólt, és nem hívott. Miért bizonygatja folyton hogy szeret, ha közben mindenből kihagy engem, és konkrétan lesz*r?


(Kicsit úgy érzem magam mint a Bárcsak c. filmben a lány, hogy ő mindig csak másodlagos lesz a férfi életében. Aki látta, tudja miről beszélek.)


2012. aug. 4. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat! :) 21/L , barátom 21 szintén
2012. aug. 4. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát...én ilyen esetben elgondolkoznék,hogy szeret e még egyáltalán.Lehet,hogy kihűlt a részéről a dolog és más lett a fontos neki.Velem ez már ezerszer megtörtént.Csak nem párkapcsolatban.Abba inkább bele se mentem régen,mert nem akartam még egy ilyet átélni.Beszélgess vele,ha nem érdekli,akkor én a helyedben tartanék vele egy kis szünetet.Ha szeret,akkor nem keres más csajt,ha viszont nem,akkor nem érdemes vele tovább folytatni,mert csak te sérülnél.
2012. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.Jobbat érdemelnél.Olyat aki törődik veled.:)
2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
foglald le magad. ne azon görcsölj, miért nem veled van. ha nem vagy neki fontos, akkor neked ő miért számít?
2012. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek az eddigi válaszokat!:)

Utolsó: Teljesn igazad van... Nem tudom miért idegeskedek rajta:/ Viszont, ha én eljárnék mindenfelé, kitörne a 3. vh., mert úgy felhúzná magát! Ezt nem értem. Akkor nyugodt ha én egésznap várom itthon, és nem megyek sehová? Na azt már nem! Szoval, ha elkezd balhézni, legyek kedves, de mégis közömbös? Próbálok majd nem törődni vele

2012. aug. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!