Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdünk eltávolodni egymástól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdünk eltávolodni egymástól? Mit tegyek, ha igen?

Figyelt kérdés

A barátommal, több mint 2 éve vagyunk együtt. Mindig is volt nálunk egy ún. 'egyészséges' féltékenység. Távkapcsolatban élünk, de 3-4 hét múlva hazajön. Pár napja semmit nem mond el nekem, mindent úgy kell kihúzni belőle, és bevallom féltékeny vagyok (pedig nincs rá okom) és úgy érzem, hogy nem bízok benne. Azután, hogy elutaztam tőle, másnap egy új facebook profilt csinált, és ha nem kérdezek rá, akkor el sem mondta volna. Attól félek, hogy megcsal engem. Az egészben az zavar a legjobban, hogy nem mond el semmit. Eddig mindent elmondott ha kértem, ha nem.

Ma, amikor beszéltünk azt mondta nekem, hogy unja már, hogy azt kell mondania, hogy nem akar elveszíteni és hogy hiányzom neki.

Nem szeretnék vele szakítani, túlságosan szeretem. Mi tévő legyek? Hogy beszéljem meg vele? És mit tegyek, hogy minden olyan legyen, mint régen volt?


2012. aug. 4. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Lehet meg akarja kérni a kezed... akkor mindig titkolóznak a férfiak. :)
2012. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, míg hazajön. elég kényes téma, na meg az arcát, az igazi reakcióit csak személyesen láthatod. egyébként lehet, hogy csak túlkomplikálod. mikor költöztök egy városba/össze? meddig lesz még távkapcsolat?
2012. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: én 18 éves vagyok, a barátom pedig 19

Nem hinném, hogy meg akarja kérni a kezem, még túl fiatalok vagyunk hozzá.

Második válaszoló: 3-4 hét. Még mi sem tudjuk pontosan.

Erre már én is gondoltam, hogy túl reagálom a dolgokat és neki sem lehet könnyű én meg a hisztimmel még ráteszek egy lapáttal, de nem tudom, hogy mit csináljak.

2012. aug. 4. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen megértem az aggályaidat, én is voltam így, de az a tapasztalatom, h a gyanúdat ne mutasd ki neki, erről inkább a barátnőiddel/anyukáddal beszélj. Igyekezz, hogy öröm legyen veled beszélgetni, hiszen telefonon/facebookon ezt úgysem lehet megbeszélni, csak személyesen. Amikor találkoztok, legyél vidám, élvezd az együtt töltött időt. Ha ezek után látod rajta a távolságtartást, akkor viszont egy alkalmas időpontban (kettesben, nyugalomban) kérdezz rá. De ne támadóan, inkább azt mondd el, hogy neked ez a benyomásod, és mitől lehet, mit gondol.
2012. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azt nem tudom, hogy fogom kibírni 4 hétig. Ez az egész dolog aggaszt és hiányzik is. :(
2012. aug. 4. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
hány hetente találkoztatok átlagban,az elmult 2évben?
2012. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Változó volt. Volt olyan, hogy kint volt 3 hónapot, 4 hetet itthon, kiment 3 hónapra, itthon volt 6 hónapot.
2012. aug. 4. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Váratlanul toppanj be (mondd, hogy hiányzott, és meg akartad lepni), és amit találsz, annak megfelelően cselekedj! Akinek nincs rejtegetni valója azt nem lehet meglepni. Szerintem ha sunyít, akkor van ami a háttérben, de legalábbis tervezi...

A távkapcsolat önámítás, hosszú távon csak a legritkább esetben működik. Kell az állandó, kéznél levő partner.

2012. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta én is, de sajnos nem tudom megcsinálni, mert nincs rá pénzem. Legutóbb is én voltam nála és nem olcsó egy ilyen utazás sajnos.
2012. aug. 4. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de igen valószínű,h nem volt hűséges hozzád fizikálisan..nem lehet tartani sokáig így egy kapcsolatot..
2012. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!