Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez az ÁT KELL GONDOLNIA kifejezés? Lehet ennek pozitív vége? Mert ugye ha csak 1-2 napot kér és nem pl egy vagy két hetet ez még bele fér nem? Ez még jó is lehet?

Figyelt kérdés

barátságnak indult.nagyon jó barátok lettünk,mindent megbeszéltünk egymással meg volt az a bizonyos összhang már az elejétől fogva.ő is többet kezdett érezni mint barátság és én is.csakhogy neki volt egy 2 éves haldokló kapcsolata(rengeteget veszekedtek,a szex sem volt jó,alig ha 2-3 hetente egyszer,mivel a csak mindig bedurcizott vmin,a megszokás tartotta csak őket össze,persze vmennyire szerette hiszen vele maradt,de jobbára sztem a régebbi közös emlékek hatására.)

egyértelműen hiányoztam neki akkor is amikor a bnőjével volt.amikor a bnőjével mentek el nyaralni már akkor is 2 naponta felhívott mert h hiányzom neki.tehát amikor vele volt akor is sokat gondolt rám.

szakítottak már korábban is többször.a nyaralásuk előtt is,de végülis elmentek együtt hiszen be lett fizetve már.

rá pár napra szakítottak,kb közös megegyezéssel.

láttam rajta h egyre jobban közeledik felém,majd rá két hétre öszsejöttünk.gondoltam azért viszonylag túl van az exén hiszen a kapcsolatuk nem votl jó. és láttam h tényleg nagyon kedvel,sokat keresett ölelgetett.

szóval tényleg olyan tökéletesnek tűnt minden.

majd ugye rajta kaptam egy "hazugságon".

aznap találkoztunk volna d elemondta mert hányingere votl meg láza stb és h elmegy ügyeletre.mondtam neki h pihenjen ,legyen jobban és majd találkozunk pár nap múlva..

erre mit ad isten? kit látok meg a buszmegállóba,igen őt.kicsit átverve éreztem magam.egyből arra gondoltam h tuti átvert és nem képes megmondani h ma nincs kedve találkozni vagy ilyesmi.mivel egyik haverommal voltam nem ott akartam számon kérni mondtam h majd beszélnünk kellene,mert van miről.erre pont akkor hív amikor már egy kicsit iszogattunk,nem sokat de engem a kicsi is megüt,elég 2 deci bor és már érzem a hatását.ezt teljesen lehiggadtan józanul akartam vele megbeszélni,szóval de a többszöri csörgetésre felvettem.volt egy kisebb vita ,mondtam neki ezt jobb lenne másnap higgadtan megebszélni.majd többször csörgetett de én kinyomtam.erre pár óra múlva kaptam egy oylan smst h inkább hagyjuk ezt az egészet meg h még nincs teljesen túl az exén meg stb de nagyon megkedvelt,amikor ott vagyok vele eszébe se jut de amikor a csaj csörgeti akkor igen,mondjuk így kinek nem jutna eszébe...

de ha belegondolunk amikor ott volt vele sokat gondolt rám,de amikor velem találkozott rá sose,ez is iylent vmit.na szóval arra jutottunk h nagyon össze van zavarodva és h másnap majd hív ez votl pénteken éjjel 1-2 körül.tegnap nem keresett ki is votl kapcsolva hiába hívtam.majd ma is megpróbáltam felhívni semmi,foglalt volt,majd ma dobtam neki egy smst h ha ma sem jelentkezik akkor elásta magát nálam.erre lám csak 2 percen belül hívott.és beszéltünk jópár dologról majd kért 1-2 nap gondolkodási időt h csaj mentesen(azaz tőlem mentesen) át tudja gondolni a dolgokat.mondtam neki h ez egyet jelent,szóval tőlem már ne számítson túl sokra így ezekután.erre elkezdett erősködni és így bele mentem ebbe a 1-2 napba,majd úgy váltunk el h majd hív.

annyira nem tudom mit gondoljak..lehet rájön határozottan h én kellek neki?mi a véleményetek?

én 19/L

22/F



de mint kiderült melóba megy mert kapott egy inekciót és ez levitte a lázát és gondolta be megy melóba.


2012. aug. 5. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok nagyon hosszú,nagyon megköszönöm annak aki elolvassa:/
2012. aug. 5. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Adasd ki egy könyv kiadóval... Nem olvastam végig, de a kérdésre a válasz, sosem biztató, ha valaki ezt mondja. De az esetek csekély százalékában nem jelent szakítást, hanem tényleges gondolkodást takar. Ha barátként indult a dolog, akkor feltehetőleg tényleg agyal rajta hogy mi lesz. Ez pedig lehet jó és lehet rossz is. (mert egyébként mindig csak rossz végeredmény születik.)
2012. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a barátnője helyében nagyon megvernélek,vicc nélkül.
2012. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őő, nekem kicsit furcsa, hogy ha lement a láza, mért melóba ment, mért nem veled találkozott, ahogy eleve meg volt beszélve...

Egyébként meg a srác valószínűleg enyhén össze van zavarodva. Egyébként nehéz eldönteni, hogy a jó barátoddal összegyere-e, hisz más egy baráti kapcsolat és más egy párkapcsolatil Barátként még nem jönnek elő olyan konfliktusok, mint egy kapcsolatban. Szerintem azon agyalhat, érdemes-e kockáztatni a barátságotokat, hiszha egy kapcsolatban összevesztek, onnantól bartáként is elveszít. Lehet, hogy az előző barátnője kicsit a bizalmát is megingatta a csajokban, és tudja, h benned bízhatott barátként, de nem tudja milyen van barátnőként. Nehéz kérdés, nehéz rá válaszolni, de talán segítettem valamit. Minden esetre, fontos, h nyugodtan tudjatok tárgyalni!!!Kérdezd meg miért van ennyire összezavarodva,

2012. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a verekedős válaszolónak üzenném amíg a bnője volt csak barátság volt köztünk,legalábbis semmi fizikai nem történt,csak ott voltam neki mint egy jó barát,még a szakításuk után jó pár hétig.és ha egy kapcsolat jól működik akkor egyik fél sem kacsingat másfelé.
2012. aug. 5. 12:43
 6/6 A kérdező kommentje:
ja ,a melós részre kitérek..eleve ment volna 10re mivel éjszakás lett volna..és előtte találkoztunk volna.majd ment volna melóba
2012. aug. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!