Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higyjek? "barátnőmnek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higyjek? "barátnőmnek" avgy "barátomnak?

Figyelt kérdés
5hónapig voltam a barátommal együtt de aztán vége lett. barátnőm szerint jó lépés volt,és sokak szerint is!de ugy látjuk hogy békülni szeretnénk.a barátnőm szerint csak kihasznál és persze a barátom tagadja.ő azt mondja szerelmes,és nemtudom kinek hihetek,hiszen nagyon utálják egymást.sex miatt könyörögne nekem a srác az ujrakezdésért? nemtudom kinek hihetek
2009. júl. 19. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha te, aki beszélget velük, ismeri őket, te nem tudod, akkor szerinted mi honnan fogjuk tudni?
2009. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a barátnőd életét akarod-e élni, vagy a sajátodat. Azért nem akarsz kibékülni a sráccal, mert a barátnőd szerint jó lépés volt otthagyni?? Ez butaság. Mondják, hogy a kívülállók "józanabbul" látják a dolgokat, de egyrészt a barátodat te jobban ismered, mint ők, másrészt ki tudja, lehet, hogy a barátnőd csak féltékeny. Esetleg hogy irigyli tőled? Ha képes volt neked látatlanban (hiszen nyilván nem volt ott) azt mondani, hogy a srác csak a szex miatt könyörög neked az újrakezdésért... hát ilyen barátnő mellett ellenségre nincs is szükség.
2009. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. júl. 19. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig azt tartsd a szemed előtt célként,hogy TE boldog legyél!Ha a fiúval NEM úgy váltál el,hogy hazudott,átvert esetleg megcsalt és csalódnod kellett benne,akkor szerintem hihetsz neki.Ha te is szereted akkor próbáljátok meg újból.Néha másodszori neki futásra sikerülnek csak a dolgok.

Ha meg még se jönne össze,akkor viszont egy tapasztalattal gazdagabb leszel.

De én sok sikert kívánok nektek!:)

2009. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!