Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyan pasival/csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan pasival/csajjal aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Na szóval. Azok a pasik akik nekem tetszenek, azoknak én nem tetszem.De már nagyon szeretnék pasit!Ti osszejonnétek olyan pasival aki nem tetszik, csak hogy legyen valakitek?

2012. aug. 5. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én fiúként nem jönnék össze olyan lánnyal aki nem tetszik. Egyébként küldesz magadról egy képet?
2012. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azért nem jönnék össze senkivel se, hogy csak legyen valakim
2012. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nemcsak a külső számít:)Ez a probléma,hogy sokszor a külső alapján ítélnek az emberek:)Sokszor tévesen.)
2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Utálom azt a dumát h "csak a belsőt nézem" A lóf@szt!


Valamennyire mindenkinek számít a külső! Még ha nem is az h tökéletes legyen egy álompasi vagy egy modell csajszi, hanem öltözzön normálisan tetsszen az illető mosolya valamennyire az alakja is ergo van egy határ h legyen pl. 80-100 kg a határ.

De számít a külső.


És igen nem jönnék össze olyan lánnyal aki nem tetszik.

Ha nem interneten ismerkedik az ember akkor a külsőt látja előbb és csak utána ismeri meg.

2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék olyannal járni aki nem tetszik. Kell a fizikai vonzódás is, csak itt sokan már annyira magányosak hogy az se érdekli hogy néz ki a csaj, csak legyen, azért mondják hogy "nem annyira számít a külső".
2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik, minek jönnék vele össze? hogy aztán összetörjem a szívét, ha netán belém szeret? gusztustalan dolog szerintem.
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb amit csinálhatsz!!!-->"pasival aki nem tetszik, csak hogy legyen valakitek?" Biztos van ilyen sőt tuti,de csak ezért összejönni valakivel aki nem is tetszik...,csak hogy ne légy egyedül..,nekem ez magas!És enyhén fejeztem ki magam.
2012. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam, nem lett jó vége, tehát a válasz NEM!
2012. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem jönnék össze olyan lánnyal akibe nem vagyok szerelmes...
2012. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve a szerelem sem tud így kialakulni, anélkül meg nem járnék senkivel sem.
2012. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!