Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell foglalkozni a másikkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy új férfi az életemben 2 év után. Van két gyerekem. Ő körülöttük forog a világ. Mindig is így volt. Az új pasival nagyon jó, a gyerekeimet is szereti, nagyon figyelmes. Csak az a baj, hogy nem foglalkozom vele. És tényleg így van. Csak az után, miután a gyerekeim elaludtak. És ez ugye rosszul esik neki. Meg is értem, és így nem szabadna viselkednem. De hát most mit kellene tennem? Hogyan kell viselkednem vele? Simogatni? Puszilgatni? Becézgetni? Sosem csináltam ilyet, de nem akarom elszúrni,mert nagyon jó vele. Nem tart régóta, de erősen kötődök hozzá. Ő is hozzám.
2012. aug. 6. 10:04
 1/6 okoska31 ***** válasza:

Ha tényleg erősen kötődik Hozzád, akkor megértheti, hogy a gyerekek az elsők.

Gondolom nem a gyerekek apja helyére óhajtod beléptetni őt - mondjuk lehet korán mutattad be a gyerekeidnek (nem tudom, mióta vagytok együtt).

Én a gyerekek előtt - gondolom a leírásból, hogy kicsik - nagyon diszkréten csinálnék bármit az új párommal, mert nekik az apjuk és te vagytok a természetes, nem az új pasid. ő csak a barátjuk lesz - legalább is, ha normális a gyerekek és az apjuk kapcsolata.

Szerintem közös tévénézés közben -ha van ilyen esténként - vagy ha elmentek sétálni, játszótérre, stb. együtt lehet kézenfogás, odabújás, ilyesmi. Én ennél többet a gyerekek előtt nem tennék - majd ha nagyobbak lesznek, és régóta együtt vagytok.

És nyugodtan beszéld meg a pároddal - ha értelmes férfi, meg fogja érteni.

2012. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki gyerekes nővel ismerkedik meg, az általában tud róla, hogy ő sosem lesz az első a családban. Gyerekeid rovására tudsz csak vele többet foglalkozni. Ezt vagy elfogadja, vagy nem. Ha kötődik hozzád, akkor meg kell értenie.
2012. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
konkrétan tök jól leírtad! :) a kérdőjeleknél a válasz. Te is érzed, h neked mi a jó. tedd ugyan ezt. de ha szeretve vagy és sugárzol az már egy jó indulás! :) sok sikert!
2012. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:

ha esetleg valami miatt mégis tényleg új apukának is szánod, akkor se siesd el a gyerekek előtti dolgokat.

A gyerekeknek el kell fogadni először az új apukát, és csak utána lehet bármi más előttük.

Ha a gyerekeid előtt csináltok bármit (nyilván nem szexről beszélek, de csók, vagy ilyesmi) - amit úgy szoktak meg, hogy az apjuk és Te, akkor könnyen meggyűlölhetik az új párodat - és így nem lesz hosszú a kapcsolat.

2012. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az "apa" elhagyott minket már 1,5 éve.. nem foglalkozik a gyerekekkel egyáltalán. Havi fél óra amit látnak belőle és semmi több. Sem telefon, se semmi. Szóval ilyen a kapcsolatuk. A nagyobbik 10 éves, a kicsi 3 éves. Nyilván nem enyelegni akarok előtte, de el tudom képzelni mellette a jövőmet és a gyerekek is kedvelik nagyon. Csak nehezen teszem meg a lépéseket. Nem tudom mit hogyan, mikor és mit.
2012. aug. 6. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon foglalkoztat téged, h jól csináld. tehát biztosan jól fogod csinálni.

különben meg a gyerekek nem hülyék, csak alacsonyabbak nálunk. :) ha most van ott nektek ez a pasi, akkor most van itt az ideje. ha Te vágysz erre a kapcsolatra, akkor már a gyerekek is vágynak erre! én így tapasztaltam. jobb egy kiegyensúlyozott boldog anya, mint egy fáradt roncs. ha hiteles maradsz lehetsz jó anya és jó társ egyszerre. nem lesz gond.

2012. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!