Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek volna a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna a helyemben? Normális hogy még mindig félek? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Több mint 7 hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon szeretem,ő a mindenem. Előttem volt egy 2 éves kapcsolata,de a lány megcsalta őt a legjobb barátjával,és szakítottak. Mikor az első együttlétre került volna sor,hirtelen bajok lettek a férfiasságával. Teljesen kétségbeestem,mert még ilyen nem fordult elő velem,és megkérdeztem,hogy mi lehet az oka. MElmesélte,hogy az exbarátnője írt neki egy sms-t a héten,hogy találkozzanak,és hirtelen eszébejutott az egész történet,mert miután szakítottak,én lettem volna az első lány,akivel együtt lett volna.(Augusztusban szakítottak,ez az eset pedig decemberben volt.)Megölelt,és nagyon sírt,mondta,hogy nem akar elveszíteni.De mikor megkérdeztem,hogy szereti e még a lányt,azt válaszolta,hogy nem tudja.Nem szakítottam vele,de nagyon megijedtem és a mai napig bennemvan a félsz..hogy vagyok e olyan jó,mint az exbarátnője..De viszont tudom,hogy szeret.Például a szülinapomon szárított virágokból kirakott egy idézetet,és kaptam tőle egy gyűrűt.Normális,hogy azóta ezen rágódok borzasztó sokat?
2009. júl. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne rágódj rajta... 2 évet nem könnyű elfelejteni, ezt gondolhatod.

Attól még természetesen szeret Téged, hiszen Veled van!!

A másik csajt nem szereti, csak az emlékek jutnak az eszébe!

Ne stresszelj, az Neked se jó! Örülj hogy Veled van :)

2009. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aTeE válasza:
54%

Ha normális veled marad.Azzal én már nem járnék aki megcsalt egyszer...


20F

aTeE

2009. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rágódni rajta, mert attól nem lesz jobb, ahogy alakul el kell fogadni.
2009. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne gondolkozz rajta túl sokat, mert az nem tesz jót, de az nem baj ha néha mégis eszedbejut hogy mi történt vele. És mivel szereted és ő is viszont szeret ezért nincs min aggódnod. Légy boldog és ne foglalkozz azzal a másik csajjal!!!! Hiszen ő a multja ,te meg a jelene vagy!
2010. jan. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!