Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt barátnőm két hete újra elkezdett keresni sajnos találkozni nem tudtunk mivel nyaralni voltam egy hétig neten beszéltünk. Utána olyan helyen voltam ahol nem volt netem így nem tudtunk. Most hogy visszajöttem és kerestem tegnap előtt nem írt vissza. miért teszi ezt? végre túl voltam rajta újra keresett megint hiányzik erre nem beszél velem. 19/F

2012. aug. 7. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha ló nincs a szamár is jó.
2012. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyse rám fogsz hallgatni nyilván,de szerintem ezt hagyd.Bele kell gondolni hogy egyszer már nem működött.Vissza kell emlékezni az okára.Aztán agyalni azon hogy most sem zökkenőmentesen indulna újra a dolog.Ritkán adódik úgy szakítás után hogy az embernek időre van szüksége ahhoz hogy ráébredjen melyek a valódi értékek az életében.Az esetek többségére az igaz inkább hogy kevésbé szerencsés dolog a múltban vájkálni.
2012. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mert neki sincs nete. Keress egyértelmű jelet, hogy akar téged, vagy felejtsd el, attól függően, neked melyik lenne jobb :))
2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!