Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy azt álmodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azt álmodtam hogy egy másik pasival csókolóztam, ha van barátom és belé vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Mármint ugye ez még nem jelent semmi rosszat, hogy mondjuk kevésbé szeretném vagy ilyesmi. Tudom hogy nem nagy dolog, csak eddig még álmomban sem "csaltam meg". 22L
2012. aug. 8. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális amennyiben én voltam az álmodban.
2012. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
100%
ezek titkos vágyak! vajon milyen lehetne mással........
2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
ennek a kapcsolatnak annyi
2012. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális,én is szoktam ilyet álmodni.Valószínűleg gondoltál aznap arra a srácra így ilyen formában jelent meg az álmodban.ennyi.Ettől még nem csaltad meg vagy ilyesmi.
2012. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha pasi lennél, nem lenne annyira normális.
2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis álmodtam ilyeneket, meg csajjal is smároltam álmomban, pedig soha nem csalnám meg a barátomat, meg lezbi se vagyok.
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira szerelmes lennél, nem gondolkoznál az álmon, hanem már rég elfelejtetted volna.
2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én azt álmodtam valamelyik nap, hogy egy izmos, magas és írtózatosan helyes pasival jártam....:D


de a páromat a mai napig imádom és tökéletes a kapcsolatunk :)


van ilyen, ez csak egy álom :)

2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Fáj a kérdés...

1. Lefekszel aludni.

2. Mélyálom.

3. Az agyad fogja az aznapi infót és elkezdi szelektálni.

Van ami megy a kukába, van ami bemegy mélyebbre (az agyban :P). Közben a sok sz@rt összepakolja és kis eséllyel emlékszel rá mikor felkelsz. Még zavarosabban.

Szóval ha ugyanazon a napon (két alvás közt) gondoltál/láttál valakit (100%) és gondoltál a csókolózára (100%, nem vele, vagy csak láttál másokat) akkor történhet ez álmodba.

4. Vagy elmúlik vagy visszatérő álmod lesz. Egyik se zavarjon. Nem a te hibád, és nem történt meg!

2012. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rájöttem h egy viszonylag lényeges információt kihagytam: mindig is vonzódtam valamelyest ahhoz akivel most ezt álmodtam, és álmomban is olyan jó érzés volt vele lenni. igazából nem is rágódnék ezen ha akárki mással álmodtam volna ezt
2012. aug. 8. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!