Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány és egy fiú jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány és egy fiú jó barátok a lány egyre többet gondol a srácra akkor elképzelhető hogy bele fog szeretni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen így lesz bele fog szeretni. Mert olyan unalmas egy síkú a látása, hogy csak rá gondol nem lát meg mást és mivel az élet a szaporodásról szól a kicsi hormonjai rágerjednek a palira.ez lehet egy emberöltő idő is illetve amíg nem éri el a klimax kort.Utána nem.
2012. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen..elképzelhető...tudod az ilyen fiú-lány barátságban az egyik fél mindig picit többet akar, mint a másik...ezért is van az,hogy sokan úgy gondolják,hogy fiú-lány barátság nem létezik...
2012. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már belé is szeretett...
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,sőt,ha sokat agyal a csávón,akkor már szerelmes is!
2012. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy én vagyok a srác... csak mostanába többet keres meg mondta h álmodott rólam szóval tuti sokat gondol rám :)
2012. aug. 9. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...:) Ez még nem feltétlen jelenti azt hogy beléd van zúgva. Lehet, hogy csak egy nehéz időszakon megy keresztül, amikor szüksége van rád.

De emellett persze fennáll, hogy mégis. Nagyon sokszor előfordul, hogy valamelyik fél beleszeret a másikba.

De én, hogyha magamból indulok ki, akkor be kell vallanom, hogy rengeteg fiú barátom van. És akik a legjobbak közé tartoznak, azokat megölelem, rájuk dőlök a buszon, ha rám jön a hiszti bújós kedvemben vagyok. És nem akarok többet. Meg ők sem, mivel a felének van barátnője, akik szintén ismernek és bírnak. A másik Isten ments, van egy barátom akit mindennél jobban szeretek, és elég sokat küzdöttem érte, hogy együtt legyünk. Szóval szerintem lehet fiú és lány között barátság.


16/L

2012. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!