Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy kapcsolatnak 11 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Sosem voltam az a fiúzós lány. Egy barátom volt,aki 3 éve meghalt. Azóta nem tudtam visszanyerni magamat, teljesen begubóztam, anyum pszichológushoz járatott, de nem segített semmit, halasztottam egy évet az egyetemen.. Minden összeomlott körülöttem Aztán szép lassan visszarázódtam a normális kerékvágásba, de nem igen jártam társaságba, és ha közeledett felém egy srác, rögtön eszembe jutott , minden az elmúlt évből. Azt hittem , már sosem állok talpra, aztán találkoztam Vele. Kb 10 másodpercre nézett a szemembe, amíg elhaladtunk egymással szemben a mozgólépcsőn, és olyan megmagyarázhatatlan érzés fogott el, mintha ezer éve ismerném, emellett olyan biztonságot, nyugodtságot sugalló érzés volt. 4 hónapja vagyunk együtt, megint tudok nevetni, szeretni, és ismerkedni. Ma kért meg , hogy költözzek hozzá. A családom, eléggé ellenzi dolgot, erngem mégsem ez bizonytalanít el igazán, hanem hogy szívbeteg. Én nem tudom mennyire súlyos ez? Ő nyugtatgat, hogy nincs semmi baj, már fenn van a várólistán.. Lehet hogy furán hangzik, hogy ilyen miatt elbizonytalanodom, de biztos vagyok benne hogy ha őt is elvesztem, nem tudok többé talpra állni, bár azt sem tudom bírnám -e most már nélküle. Ti mit tennétek a helyemben? Egyáltalán , lehet esélye hosszútávon, egy ilyen kapcsolatnak?
2012. aug. 9. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
igen mukodhet,koztunk is enyi van
2012. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz köztünk csak 9 van, de ott van az már. Remekül működik a dolog már 11 éve. És még csak 28vagyok, párom 37.

Hogy működik-e, az a két fél érzelmein, és érettségén múlik. Ha szerelem megvan és kölcsönös, akkor már nagy gond nem lehet.

2012. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán működhet! Próbáljátok meg!
2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na végig olvastam, hülye vicc volt, viszont te úgy látszik vonzod az ilyet... Ha neked így jó, akkor van esély, de nem feltétlenül hosszú távon. nem jelent semmit a várólista, és csak újabb megrázkódtatás lenne, ha elveszítenéd, és közben bele szeretsz. DÖNTS TE továbbra is. Ez tényleg súlyos dolog. Én nem hiszem, hogy belemennék, hanem akármennyire is jó lenne, inkább nem.
2012. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naaaaaaa! Pedig tök szépen végigvezettem azt, hogy miért majdnem 50-50! Csoki bácsi megirigyelné.
2012. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a 11 év korkülönbséggel van a baj, hanem azzal, hogy már 4 hónap járás után össze akartok költözni! Szerintem elég korai ez, várhatnátok még legalább fél évet, mire kiderül, mennyire életképes a kapcsolat.
2012. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:

A 11 évvel semmi probléma...

Miféle szívbeteg? Ne nyugtatgasson, hanem mondja el, - az megnyugtatóbb volna, meg hát egy kapcsolatban természetes is, nem?

2012. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát basszus ez a kis sztori nem a 11 év korkülönbséggel függött össze!!!!!!!!!!! na mind1. szóval a inkább az a 4 hónap korai...
2012. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom és köztem is 12 év van és abszolút nem jelentett soha problémát. 10 éve vagyunk együtt én most vagyok 27, ő pedig idén tölti a 40 et.

Mit is mondjak... ha szereted akkor ne legyen kérdés , hogy akarod e vele tölteni azt az időt ami adatott neki ,nektek.

Ne tartson vissza a lehet egyszer nem lesz veled, most most van és melletted van.

Minden jót kívánok Nektek! :)

27L

2012. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!