Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy félek a párkapcsolatoktól? Volt pár csajjal dolgom már, de amikor többet akarnak testi kapcsolatnál mindig meghátrálok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Érzelmileg nem vagy okés, velem is ez van csak én lány vagyok...

Esetleg félsz az elkötelezettségtől.

2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érzelmileg nem okés alatt azt érted hogy nem szoktál szerelmes lenni?
2012. aug. 10. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a "nem szoktam" a megfelelő kifejezés. :) Eddig csak kétszer voltam, az első barátomba aki megfektette a húgom, és egy srácba akivel még interneten ismerkedtünk meg, majd elkezdtünk később találkozgatni. Az elején elég nevetségesnek tűnt a dolog de aztán egyre többet és többet találkoztunk és a végén már az se érdekelt hogy másfél órára lakik tőlem és hogy folyamatosan hazudtam mindenkinek hogy találkozhassunk. :D Kicsit elborult a agyam. Folyamatosan eltűntem és vele voltam, többször elszöktünk, még Angliába is kiutaztunk. Jahj, azok a szép idők. :D Az az érzés leírhatatlan. Reggeltől estig mellette akartam lenni, egyszerre levegőt venni, belelátni a fejébe, felvidítani ha szomorú, együtt nevetni vele ha boldog. Csak és kizárólag ő volt a gondolataimban. Szülők persze gyűlölték egymást meg ezt a nagy távolságot ami köztünk volt. Meg hogy elvettük egymás idejét. De mi lesz*rtuk a világot csak ő és én voltunk. Na ez körülbelül 5 éve véget ért, azóta nem voltam szerelmes. :) Akkor annyira elképesztően szerelmes voltam hogy szerintem nekem az egy életre elég volt. Olyan voltam mint egy narkós, csak ő volt a kábszer. :D


Remélem egyszer te is szerelmes leszel!

2012. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy volt ilyenben részed:) Énis remélem, köszönöm:)
2012. aug. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!