Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? [Lányok? ]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? [Lányok? ]

Figyelt kérdés

Van egy lány,akit nagyon nagyon szeretek,tetszem neki,gyakran megfogja a kezem,ölelget,harapdálja a nyakam,kiszivja,simogat,bujik hozzám,megvan közöttünk az a bizonyos szikra,vonzódunk egymáshoz,folyamatosan keresi a társaságom,azonban ha kapcsolatról van szó,elszomorodik,megölel és csak azt mondja,hogy járna velem,de most még csak barát:( Pedig szerintem ezek a dolgai jelek arra,hogy ő is benne lenne a kapcsolatban.A lány abszolút nem ribi.Szerintetek ez miért van?

17/F



2012. aug. 10. 20:41
1 2
 1/14 Kleo25 ***** válasza:
lehet fél a kötöttségektől azért ilyen, de ha nem akarna semmit akkor nem csinálná ezeket:gyakran megfogja a kezem,ölelget,harapdálja a nyakam,kiszivja,simogat,
2012. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy még fél a kapcsolattól?Ugy értem,lehet még nem volt barátja és nem mer belevágni.Mondjuk csak puszta barátságba én nem szívnám ki senki nyakát,de ez csak az én véleményem :D
2012. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 cukorka<3 ***** válasza:
Kérdezz rá nála.. Mi nem tudhatjuk mi jár a fejében nem is ismerjük..Meg kéne beszélnetek ezt a dolgot szerintem :)
2012. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt barátja:) Mindent megtennék érte,nagyon szeretem,és erről már beszéltem is vele,szóval nagyon bánt a dolog:(
2012. aug. 10. 20:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azt krédeztem mi jár a fejében:) hanem azt,hogy szerintetek mire utalnak ezek a dolgok?
2012. aug. 10. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem tudja, hogy mit akar.
2012. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Beszétlem vele őszintén az érzéseimről.Azt nem tudom,hogy ha nemtudja hogy mit akar akkor miért nem mondja.:(
2012. aug. 10. 21:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a szexet engedi akkor mindegy hogy pasi vagy barát.
2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de nekem nem arra kell csak.elsődleges hogy összejöjjek vele.de nem vagyok csajból,hogy tudjam hogy biztosra jel e ,illetve hogy csinál e egy lány ilyen helyzetbe ehhez hasonló doglgokat
2012. aug. 10. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt fordítva.

És végül amikor a barátom bevallotta, hogy szeret, meg megcsókolt, akkor elmondta hogy miért nem lehet.

Cikinek tartottak a haverja, állandóan engem piszkáltak és mondta hogy ő nem akarja hogy az legyen összejövünk és azért menjünk szét mert én unom hogy ilyen barmokkal vagyok.. Mellesleg most már együtt vagyunk normálisan. Nem hírdetjük meg semmi.. de végülis nem is titkoljuk.


16/L a barátom szintén 17

2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!