Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor illik valamit venni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor illik valamit venni, vagy hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a helyzet az, hogy barátnőmmel most 14-én leszünk 5 hónaposak, és akkor lesz a névnapom is. Én előre leszögeztem, hogy névnapomra nem kérek semmit, ám ő mégis vesz nekem ajándékot, de nem teljesen tiszta, hogy névnapomra, vagy arra, hogy 5 hónaposak leszünk. Az még önmagában nem is gáz ha névnapomra mégiscsak meglep valamivel, viszont ha a hónapfordulónkra vesz akkor gondolom nekem is kellene valamit vennem, viszont én a hónapfordulóra való ajándékozást teljesen hülyeségnek tartom. Szerintetek? :/
2012. aug. 10. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha 6 hónaposak 2 hetesek 5 naposak és 9 órásak lesztek, én mindig ilyenkor szoktam ajándékot venni. .... Mégis ez nem tom, 5 hónap az mióta nagy idő?
2012. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:

Nem kell nagy dolog, egy szál rózsa is elég sztm.

Amúgy lehet hogy hülyeség, de akkor meg kedveskedj neki "csak úgy", amikor nincs alkalom és nem számít rá.

Akkor sokkal jobban fog esni neki is, mint amikor számolja hogy hanyadik hónap...

2012. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öt hónappal ezelőtt megláttad, és azóta jártok? Vagy csak 2-3 hét múlva kezdtetek el járni? Akkor mi van az előző 2-3 héttel. Pontosan hogy jött ki az öt hónap? Egyébként egyet értek veled. Persze csak azért, mert én sem szeretem az eröltetett ajándékozásokat.
2012. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az 5 hónap az első csóktól jött ki, tehát előtte már találkozgattunk, meg volt pár randi, de a úgy "hivatalosan" az első csóktól vagyunk együtt, most kicsit hülyén hangzik de szerintem érthető :D. Egyébként úgy volt ez az egész, hogy megmondta, hogy megvan a névnapi ajándékom, én meg mondtam neki, hogy de hát mondtam, hogy nem kérek semmit, erre kontrázott, hogy jó de most leszünk 5 hónaposak én meg kb. levágtam egy ponty arcot, hogy most komolyan az 5. hónapot ünnepeljük meg? Aztán így kezdett kicsit kellemetlen lenni a tudat, hogy ő valamilyen szinten az 5. hónapot is megakarja ünnepelni ÍGY én meg nem viszonzom, de akkor szerintem valami apróságot veszek aztán lesz ahogy lesz :). Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 11. 01:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 16 :)
2012. aug. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!