Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be kattant a párom, mikor arra jövök haza hogy gyermek ordítás van és a párom beszél magában?

Figyelt kérdés
Elmentem ki a posta ládához, és mikor jöttem haza felé már az útra ki hallatszott a gyermekem ordítása csak fél órára hagytam őket kettesben. Beosontam a házba szépen csendben halkan hogy meglessem mit csinál párom hogy az elébb sírt a gyerekem. Mikor közelebb léptem a folyóson látom hogy játszik a számítógépen és közben halkan de érthetően megbeszéli saját magával a dolgokat és mérgelődik. Szidta a gyermekem és elmondta saját magának hogy pofont adott neki egyszer is és mégsem hallgatott el de ki sem jön a fasz*a ki van a kölökkel, akkor a másik pillanatban egy nagy fordulat és már azt szidja akivel szoktam beszélgetni a netten haverral.És mérgében rá gyújtott egy cigire de még akkor sem vett észre hogy a háta mögött állok. Én meg mikor mondtam neki hogy ojaj itt nagy a baj de nem gondoltam volna hogy ekkora.Azzal hogy megszólaltam ő össze rezzenve megijedt és elkezdett mosolyogni és el szégyellte magát.Utána mondta hogy mennyek be és meglátom miért beszélget magában. Bementem és a fiam aki le szokoban van a pelenkáról pelenkában volt az ágyon és az ágyon ült és hasmenése volt és a kaki kifolyt a pelenkából olyan híg volt, és állítólag a fiam nem akarta hogy le vegye róla a pelenkát így bent hagyta a párom fostossan hozzá se nyúlt mert tudta hogy mindjárt jövök , de olyan miatt pofozta meg amiről nem is tehet mert pelenkába végezte a dolgát csak nem tehet róla hogy akkora adag is olyan híg összetevő távozott belőle. Na de a lényege az volt hogy 3-szor vesztett a játékon mert idegesítette a fiam őt.Máskor is mondta már a párom hogy saját magával legalább nem veszik össze és láttam is messziről hogy tátog de nem értettem mit magyaráz.Egyébként a nolmár életben nem viselkedik bolond ként csak irányítani kell mert meggondolatlan döntéseket hoz és nem előre látó pénz szempontból. Szerintetek van kis beütése, nollmár emberek nem beszélgetnek magukba?

2012. aug. 11. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj,hogy veri a fiadat. Neked ez nem tűnik fel? Hülye vagy te? Az meg csak hab a tortánt,hogy skizofrén és magában dumál. Küld el orvoshoz. És ha a gyerek besz@rik akkor ne azzal foglalkozzon,hogy ki ne kapjon valami szar játékban. öcsém.
2012. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott. Az apám is ilyen. Egyszerűen ki nem állhatom. Kimegyek a konyhába, megkérdezem holvan a telefon USB-je, mondjuk, és elkezd ordibálni velem, hgoy miért most kell, meg ilyenek. 1 óráig ordibált, és abból fél óra az volt, hogy dögöljek meg.

16/L

2012. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Flepnije van már a diliházba? Fontosabb neki a játék mint a befosott gyerek? És még beszél magában...,ráadásul felképeli a beszart gyereket!Hát nem semmi!
2012. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A párod személyiségzavaros. Sok sikert kívánok a családnak, a gyereknek meg együttérzésem.
2012. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha egy akkora gyereket erősebben megüt komolyabb problémák is lehetnek belőle.

A másik az, hogy ha neki a játék fontosabb, mint a gyerek akkor ott tényleg baj van.

2012. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
te jó ég mekkora kertetek lehet ha negyed órára van a postaláda,
2012. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"csak irányítani kell mert meggondolatlan döntéseket hoz és nem előre látó pénz szempontból" plusz magában beszél és veri a gyereket. Van még kérdés??
2012. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 omba ***** válasza:

Az én sorrendem:

veri a gyereket,

ahogy bánik (nem bánik) vele,

ahogy beszél róla,

játékfüggő,

féltékeny,

magában beszél, - az első kettő után mélyen elgondolkodnék, miért jó, hogy ott van!

2012. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs "kis beütése". NAGY beütése van. Nem azt mondom, hogy dobd ki rögtön, de kezeltesse magát.
2012. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg ezzel volt már orvosnál is, aki azt mondta neki: "elmebeteg!", amit ő úgy értett:"elmehetek", így aztán hazament, és úgy maradt!
2012. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!