Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanád a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád a két férfi közül?

Figyelt kérdés

a) vonzódsz hozzá, te nézted ki magadnak, maga módján kifejezi a szeretetét és nem lóg mindig a nyakadon, jó vele lenni és beszélgetni vele, 1 hónapja ismered, bizonytalan vagy az érzéseiben


b) nem annyira vonzó, ő nézett ki magának régóta, teljes mértékben kifejezi a szeretetét, sokat érdeklődik és törődik veled, jó vele lenni és sok mindenről lehet vele beszélni, féléve ismered, biztosnak érzed a közeledését


Ezen kevés paraméterek alapján.


2012. aug. 11. 17:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
47%
19:29 Nem az a bajuk vele, hanem h nem néz ki olyan jól, meg h túl kedves és normális.
2012. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
A 60%-os már csak tudja, látnoki képességekkel bír.
2012. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
#20, én pl. azért, mert szemmel láthatóan az a) opcióval (ami nálam az egészséges szintet képviseli) helyezi egy mércére a kérdező.
2012. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

20# vagyok, én pl a másodikra hasonlítok, mégsem vagyok ragadós nyálgép, ellenben van egy haverom aki az elsőre hasonlít és amint összejött a csajjal egy ragadós nyálgép lett belőle


nem érdemes általánosítani, meg elkönyvelni, beskatulyázni

2012. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Értem én, csakhogy a bővebb leírás nem tért ki egyébre, mint a srácok felém irányított bánásmódjára. Felvázolt nekem egy nyomulós és egy kevésbé nyomulós potenciális partnert, nem pedig egy alapjáraton kedvest és érdeklődőt egy nemtörődöm tajparaszttal szemben. Tehát végeredményben nem általánosítottam, csak megválaszoltam az eredeti kérdést. Talán te vagy az, akinek nem kapásból a b)-vel kéne azonosítania magát és egyből nem érintene ilyen személyesen a dolog.
2012. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az a) tűnik tisztességesebb választásnak. Mit kezdjek valakivel, akihez nem vonzódom? Legfeljebb kihasználnám.
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Néhányan félreértették a b) versenyző iránti vonzalmat. Nem azt írtam, hogy nem vonzó, hanem azt, hogy nem annyira, mint az a) versenyző és inkább a személyisége fogja meg a leányzót, amitől természetesen "megszépül".
2012. aug. 11. 21:55
 28/36 anonim ***** válasza:
Magyarán egy burkoltra fogalmazott 'külső vs. belső' kérdéssel állunk szemben? Netán ezt átültethetjük jófiú kontra rosszfiú ellentétpárosba is?:D
2012. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

még mindig 20as vagyok és én is erre gondoltam, mert a "teljes mértékben kifejezi a szeretetét, meg törődik velem"-ből lett a "nem hagy teret, nyomulós", a kevésbé vonzóból meg a nem vonzó


nem kell a másiknak a nyakára járni, hagyni kell teret, de egy szerelmes férfin látszik, hogy az, és megpróbál minél több időt a kedvesével tölteni

2012. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
de úgyis a kérdező dönt
2012. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!