Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Érdekelne, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Érdekelne, szerintetek miért lehet az, hogy eddig nem igazán volt részem olyan párkapcsolatban, ahol csak én lennék az egyetlen, a legfontosabb, mindene a lánynak?

Figyelt kérdés

Mindig úgy alakult, mintha csak örök második lennék, sosem élveztem a teljes párkapcsolat örömét, amikor csak egymáséi lennénk. Mindig felbukkant a színen valaki a nő életében (exek)


Komoly gondolkodású, korrekt, intelligens férfi vagyok, s ezért sem fér a fejembe, miért alakulhatott mindig így? Egyszerűen csak pech vagy ez valami lecke?


25F


2012. aug. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd, ennyi.
2012. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sosem? Ebben kételkedem. Mindenki másnak kijár minimum egy szerencse, nekem pedig sosem?
2012. aug. 12. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl rendes vagy. Ez minden bűnöd. Ezért szenvedsz, de te legalább tiszta lelkiismerettel. Légy rámenősebb, és ha annyira kihasználsz egy lányt, amennyire ő is téged, az még teljesen jogos, ha nem is fair.
2012. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele egy olyan lánnyal kapcsolatba, akinél még nincs fél éve, hogy szakított az exével. Bár mindenkinél más az az időmennyiség, ami után lezártnak lehet tekinteni egy volt kapcsolatot, de sajnos ha még érzelmi szálak fűzik az előzőhöz, akkor csak figyelemelterelés leszel.
2012. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm és figyelni fogok! :)
2012. aug. 12. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ne menj bele egy olyan lánnyal kapcsolatba, akinél még nincs fél éve, hogy szakított az exével. Bár mindenkinél más az az időmennyiség, ami után lezártnak lehet tekinteni egy volt kapcsolatot, de sajnos ha még érzelmi szálak fűzik az előzőhöz, akkor csak figyelemelterelés leszel."


Nem értek egyet veled. Elválni egyszer lehet és véglegesen. A foghúzást fáj de ki lehet bírni. Ha valakinek érett a személyisége akkor tud felejteni és nyitott egy új kapcsolatra. Aki folyton a múlton rágódik és a csalódását éli át újra és újra az nem, hogy párkapcsolatot nem tud létesíteni hanem élni sem fog.

2012. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!