Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarom verni az exem mostani pasiját szerintetek?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem bírom ki be csúkom a szemem és azt látom ,hogy szenved ahogy szét verem a fejét..tudom, hogy nem megoldás ez semmire, de annyira bánt, hogy az nem igaz és nem azért mert szeretem az exemet , hanem mert nagyon ingerel, hogy ő szakítás után 3 nappal már mással állt össze , mert neki "nyugalom kell"..és meg is értem mert nagyon csúnya dolgokat csináltam azzal a ringyóval

De valamiért meg akarom bosszúlni úgy érzem, hogy ezt meg kell tennem...az a pasi kb 1 termetű lehet velem olyan 110-20 kg és ez is csak izgat..régen, ha ittam soha nem volt semmi bajjom , de mostanában nagyon agresszív vagyok, ha iszok...haverjaimmal szoktam elmenni szombatonként és múlthéten is ittam egy picit és már menni akartam, nem hallottam semmit amit mondanak ,hogy "ne csináld" nem is érdekelt :/ és tudom ,hogy ezt nem szabadna tennem szerintetek jobb lenne ,ha megtenném?(mármint a lelki ismeretemnek) 19/f


2012. aug. 12. 22:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
én 19 a csaj 25 a pasi meg 34...
2012. aug. 12. 22:28
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
rúgd tökön :D
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ha így gondolod és meg is teszed, akkor csak egy szánalmas kis csíra vagy. hagyd őket békén
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Ivett a nevem ***** válasza:

hmm.....jobb lesz neked ha megvered?

egy ideig biztos, de utána megbánnád. szerintem.

attól hogy megvered, nem bosszulsz meg semmit. magadat alacsonyítod le vele.

szerintem, ne csinálj ilyet. nem a pasi ehet arról, hogy az ex csajod összejött vele a szakításotok után.

2012. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Na várjál, elismered, hogy "csúnya dolgokat" tettél az exeddel, és meg akarod bosszúlni. Öh? Ja, és mégcsak nem is őt akarod bántani, hanem a pasiját, aki meg végképp nem tehet semmiről.


Fáj az egódnak, hogy a csaj ilyen hamar túltette magát rajtad, és ezt a párján vernéd le? Rettentően gyenge jellem lehetsz.

2012. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Szerintem az lenne a jobb, ha tanulnál és végre normális ember lenne belőled.

Nem pedig egy iszákos, primitív barom

2012. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nyugodj le ember!:)
2012. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Adj neki a nevemben is. :D
2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
verd szét a fejét a f@sszopónak
2012. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
lehet ő verne agyon téged. Meg kb az exed is beverne párat mellékesen. Az hogy 120kg os zsírdisznó vagy semmit nem jelet, max nagyobb port kavarsz ahogy kiterülsz a földön.
2012. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!