Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mikor azt mondjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor azt mondjatok a jelenlegi párotoknak h: lehet túl hamar jöttünk ősze és nem hevertem ki meg az előző pasimat. Akkor ez csak egy kifogás h szakítson vagy tényleg nem heverte ki? és szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak kifogás.... de biztos van olyan is aki tényleg igy gondolja. vagy lehet az is hogy ujra képben van az ex is...
2012. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha vki nem heverte ki az előzőt, esze ágában sincs új kapcsolatot kezdeni, mert:

-fél a csalódástól

-még mindig az exet szereti

-annyira padlóra tette az ex, hogy nem képes nyitni normálisan a másik felé,

de lehet bármi más.

Szerintem megunt téged és ezt az ürügyet találta ki, hogy ne bántson meg. Vagy képben van újra az ex vagy egy nevető 3.

2012. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha most kezdek más csajokkal beszélgetni és én fogok szakítani vele úgy jó lesz és vajon haragudni fog ?
2012. aug. 13. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

"Akkor ez csak egy kifogás h szakítson"

Akkor most nem szakítani akar?

Ha már nem vagytok együtt, azzal ismerkedsz, akivel akarsz járási szándékkal, de amíg nem szakítotok, addig bunkóság ezt csinálni...

2012. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meg nem szakítótűnk de azt mondta h meg kicsit próbáljuk azt se tudom most mit értsek ez alatt
2012. aug. 13. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem tuti, hogy össze tud jönni egy másik sráccal, addig megtart téged. Ha tuti lesz, akkor szakít.

Nem akar 2 szék közül a földre csücsülni.

Nem tuti, hogy így van, de erősen benne van a pakliban...

2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor fer ha en is igy teszek ? :D
2012. aug. 13. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:

ez baromság, hogy amíg vki nem heverte ki az exét, nem kezd új kapcsolatba. mi van, ha fél a magánytól? annyian menekülnek rossz kapcsolatból rossz kapcsolatba! ezért nem kell elítélni semmit. Veled szemben, kedves kérdező, a lány ezen lépése nem a legkedvesebb, de legalább őszinte és korrekt.


egyébként ha csupán kifogás, a ti kapcsolatotoknak még inkább vége van.

2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!