Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félelmek kapcsolatban, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelmek kapcsolatban, hogyan lépjek túl az aggályaimon?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nagyon rendes, jófej, aranyos pasival. Négy hónapja vagyunk együtt és mondhatni minden tökéletes. Tudom, hogy én vagyok a második barátnője és elég sokat tudok az előző kapcsolatáról is, ismerem is látásból a lányt. Kb. 1,5 éve szakítottak és a barátom megszakított vele minden kapcsolatot novemberben, de a lány márciusban írt neki egy e-mailt. Akkor mi még nem voltunk együtt, nem is ismertük egymást, mégis zavar, mert olyasmiket is írt benne, hogy amióta ők szakítottak nem tudott senkit szeretni, senkivel nem alakult ki semmi komolyabb. Barátom megmondta kerek perec, hogy ne keresse többet, nem véletlenül volt az sem, hogy ő nem kereste.

Ennek ellenére mindig ott motoszkál bennem, hogy mi van akkor, ha a csaj meignt elkezdi keresni. Nincs egy városban velünk, de bármikor visszaköltözhet.

Nem a barátomban nem bízok, attól félek, hogy a csaj majd megpróbálja visszakapni. Annak ellenére, hogy tudom, hogy nem akar már a lánytól semmit ez a gondolat nagyon zavar.

Hogy tudnám ezt az egészet kiverni a fejemből? Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Tényleg hülyén érzem magam, ezt neki nem szoktam szóvátenni és nem is vagyok féltékeny típus, de ez most nagyon befészkelte magát a gondolataim közé.


2012. aug. 13. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi a titok nyitja, hogy a csajnak sértette az önérzetét, hogy miután szakítottak, a párod nem kapart utána.

Gondolom rendesen megbánthatta, ha a barátod megszakított vele minden kapcsolatot és nem is beszéltek.

Nincs miért aggódnod, hisz a párod már akkor is lerázta, amikor Te még nem is voltál neki, így, hogy most vagy, főleg nem fogja érdekelni.

De ez csak az én véleményem.

25/L

2012. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerelmes vagy,és túlságosan is félted a szerelmeteket.Félsz hogy valaki bekavar,és megromlik minden.Ne parázz!
2012. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg félek.

Köszi a válaszokat :)

2012. aug. 13. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyetek őszinték egymással, abból nem lehet baj :)
2012. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Párszor rákérdeztem már, hogy mi lenne ha a csaj elkezdené megint keresni, esetleg visszaköltözne ide. Mondta, hogy semmi, vele befejezte, hallani sem akar róla.

Hülyének érzem magam, hogy ilyesmiken parázok, mikor nem ad rá okot.

2012. aug. 13. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tényleg nincs rá semmi okod :)

Nyugodj meg, úgy látom nem verne át :)


Mondom, tuti megbánthatta a csaj, ha így áll hozzá a párod.

2012. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltak elég dúrva dolgok. Tipikus hisztis pics@ meg a hősszerelmes első kapcsolatos pasi. Alapból nyugis meg laza, az ilyen típusú embereknél egyszer telik be a pohár, de akkor végleg.

Köszi a válaszokat, most, hogy más is úgy látja, hogy fölösleges az egész aggódás végképp le kell arról szoknom, hogy ilyesmiken rágom magam.

2012. aug. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!