Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogyan kezdeményezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan kezdeményezitek a párotoknál a szexet? Hogyan csábítjátok el, írjatok néhány példát.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl ha fáradt és bambulja a tévét, akkor idalibbenek hozzá, és közlöm vele, h nincs rajtam bugyi. Mindjárt kíváncsi leszz a drága.:)

Én szoktam mondani is, felhívom délután, h mikor ér haza, mert olyan magányos vagyok nélküle, és kicsi kényeztetésre vágyom:) Mindig hamar hazaér.

Ez hangulattól is függ, volt, h küldtem egy sms-t, h dugni akarok, csak így ennyit, egész hamar hazaért aznap is:)

Vagy csak hátulról hozzásimulok, puszilgatom a nyakát, de ami tutin bejön mindig, h megmarkolom, ez mindig nyerő. A pasik szeretik, ha célratörő vagy, persze nem első alkalommal, hanem ha már tényleg párkapcsolatban élsz.

2009. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen ilyesmi "fortéylokra" lennék kíváncsi...:) Köszi és várom még a tippeket!
2009. júl. 22. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

a "nincs rajtam bugyi" tényleg mindig bejön.. :P

de akkor se ellenkeznek ha a fülébe suttogod h azt akarod h a magáévá tegyen itt és most és közbe elkezded "letépkedni" róla a ruháit (persze magadról is) aztán ha odasimulsz hozzá és elkezded simogatni, kényeztetni akkor egyből más lesz a helyzet és úgy leteper h mire észbekapsz már vadul szeretkeztek..:P

2009. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

hát én nem is tudom konkrétan. én sosem szoktam neki így mondani hogy na akkor most szeretkezzünk. meg ő sem szokta. tulajdonképpen nem is tudom eldönteni ki szokott kezdeményezni. nálunk ez mindig úgy 'kialakul' XD pl. csak megcsókol, átöleljük egymást, közeben nekem szépen lefelé csúszik a kezem, és akkor mire lassan odaérek a nadrágjához, már egészen be van indulva, elkezdem simogatni a hasát a pólója alatt és szép lassan már el is kezdünk megszabadulni a ruháinktól. na most ki mondja meg hogy ezt ki kezdeményezte? vagy pl. fekszünk és csak nézzük a tv-t, és közben csak úgy elkezdjük simogatni egymást. mire észrevesszük, már mindenhol a ruhák alatt jár a kezünk és a tv műsor szép lassan háttérbe szorul XD az a baj hogy néha olyankor is a ruha alatt jár a kezünk, amikor olyan helyen vagyunk, ahol nem túl ideális ez XD szóval ilyen határozatlan helyzetek vannak, van amikor muszáj maradni csak a pettingnek, van amikor ez már a szeretkezés előjátéka. mikor hogy alakul.

20/L

2009. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

multkor irtam neki egy sms-t,hogy éhes vagyok és ha nem siet akkor elkezdem nélküle és neki nem marad a jóbol semmi-hát sajna pont akkor merült le igy csak itthon kapta meg az sms-t mikor rátette töltőre és bekapcsolta a teloját,ja és miért ne pont akkor jött késöbb haza.

a bugyis dolog nálam nem jönne be mert este pancsi után már nincs rajtam bugyi és api csak este van itthon,de mikor csak betekerem magam türülközőbe és a szobába sem öltözök fel egyből mikor beérünk akkor tudja hogy mi a szitu.

2009. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!