Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butaság ha egy 24 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság ha egy 24 éves fiú egy 15 lány érdekli és vele próbál kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én 15 éves lányommal akarnál kikezdeni,nagyon megütnéd a bokád..
2012. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9 év korkülönbség a ti helyzetetekben egy kicsit sok. nem te vagy túl öreg hozzá, hanem ő túl fiatal hozzád, még akkor is ha érett, komoly gondolkodású a lány. egy 15 éves iskolás lány nem tudja minden igényedet kielégíteni és nem csak a szexre gondolok. gondolj bele te szeretnéd pl, hogy elmenjen veled bulizni, de ha neki anyu-apu nemet mondd, akkor bizony nem megy sehova! és ez csak egy bökkenő....
2012. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Aztán mikor bemutat a baráti körének megy majd a vihorászás.


És igen, butaság. Ha ne adj Isten lányom lesz majd, és egy 24 éves kis p_cs nyomulna rá mikor ő még csak 15, azt hiszem segítségül hívnám pár fradista barátomat, hogy győzzük már meg közösen a fiatalurat arról, hogy nem menő 15 évesekkel kavarni...

2012. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...Az anyu apu doggal nincs gond,h nem engedik meg ilyenek.Igen komoly lány ezáltal gondolkodóba estem vele,mert ő többet akar mint barátság.Tudom h másképp mutatna ez ha 29 a srác és 20 a lány.
2012. aug. 15. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Még gyerek, te meg felnőtt vagy. Amikor ő 20 lesz, te már gyereket akarsz. Sajnos ilyen szinten még hatalmas a korkülönbség. Ha az én lányom lenne, akkor lehet hogy kasztrálnám a hódolóját ebben a szituációban.
2012. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!