Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim 16ev a korkulonb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim 16ev a korkulonbseg! Szeretem de o nem szeret de szeret velem egyutt lenni. Le akarok vele fekudni es o is. A szuleim nm fogadjak el! Mit tegyek? Nem akarok vele szakitani! Adjatok tanacsot (16 eves vagyok)

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ráérsz még megtalálni az igazit. Lefeküdni azzal feküdj le akivel kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba. Egészen más élmény, mintha csak azért feküdnél le, mert meg akarsz szabadulni a szüzességedtől. De a 16 év korkülönbség nagyon sok. Nem csodálom, hogy a szüleid nem fogadják el. Kis jóindulattal (ha az első randija sikerül) az apád is lehetne...
2009. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha tudod, hogy nem szeret akkor miért akarsz egy ilyen pasival lefeküdni? És egyáltalán vele lenni? Nem csodálkozom, hogy nem fogadják el a szüleid. 32 éves embertől mit akarsz?? Szerintem szakíts vele, és keress egy korban hozzád illőt, aki szeret...!
2009. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

lol.

sztem hagyd a francba a csávót mert csak dugni akar

muterodék meg jóhogy nemfogadják el esetleg ha kiderül még kaphatsz is 2 pofot.. én nem kockáztatnék bár srác vagyok

2009. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy a szüleid nem fogadják el, majdnem hogy apád lehetne. Ne haragudj meg, de ez az ember egy kissé beteg lehet. Normális felnőtt nem kezd 16 éves lánnyal. Szerintem neked csak az tetszik, hogy tetszel egy ennyi idős pasinak és természetes kívánod a szexet, mint a többi hasonló korú lány. Nem hiszem ,hogy a legjobb döntést hoznád meg akkor, ha lefeküdnél vele. Mennyi ideje vagytok együtt? Honnan tudod, hogy nem csak arra kellesz neki? Van egy csomó megválaszolatlan kérdés, ne légy felelőtlen.
2009. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

16 évese egy 32 évessel akarsz lefeküdni? nemcsoda h a szüleid ellenzik, ők az értelmesek.

én sosem értetem se az egyik, se a másik felet. h egy 32 éves férfi mért egy 16 évessel akar ágyba bújni, sztem ennek már van egykis beteges vonzata is.

és h egy 16 éves mért nem a korosztályában válogat??? sztem a pszihéddel neked sem stimmel minden.

azt ajánlom felejtsétek el egymást, hallgass a szüleidre, ők az értelmesek.

2009. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

16 év korkülönbség 16 évesen...az azért durva, ha már elmúltál vna 18 nem is lenne olyan gáz...nah mindegy tegyük félre a korkülönbséget,Te hogy a francba tudnál lefeküdni olyannal aki nem szeret?! én ezt nem tudom ép ésszel felfogni...neki egy jó kis kettyintés lenne egy kis pipihússal,neked meg életed egyik legnagyobb baromsága..

19/L

2009. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát majd ő szakít veled ha megkapott ne aggódj és meg lesz oldva a gondod.
2009. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!