Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk, de nem lehetünk együtt. (lent) Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az most mindegy mi miatt nem,de sajnos nem megoldható.

Viszont sokszor kell találkoznunk és így,hogy ennyiszer látjuk egymást elég nehéz túllépni az érzéseinken.

Már lassan egy éve tart és még most is ugyanúgy érzem,hogy vele szeretnék lenni.Ő folyton keres,de sajnos nem közeledhetek hozzá.

Mennyi ideig leszek még szerelmes?Mikor tudok egyszerű ismerősként tekinteni rá?

Nektek meddig tartott túllépni a szerelmeteken?

l


2012. aug. 15. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem írod le az okot, nem tudunk segíteni
2012. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Talán messze laktok egymástól? Vagy párja vna valamelyikőtöknek?

Biztosan megoldható,ha annyira szerelmesek vagytok...*,*

2012. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Golan Trevize ***** válasza:
Pedig pont az lenne a lényeg, hogy mi miatt nem megoldható...
2012. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért mindegy,mert úgysem leszünk együtt.

Igen,párom van,akit nem szeretnék elhagyni.Sem megcsalni.

Volt egy időszak,amikor szakítottunk ,én akkor engedtem a kísértésnek,csók volt meg találkoztunk párszor.

Utána kibékültem a barátommal és nem akarom felrúgni a kapcsolatunkat,már 5 éve együtt vagyunk.

2012. aug. 15. 08:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted azt a srácot miért ragaszkodsz a másikhoz? Én voltam vagyok ilyen helyzetbe mint te.Egy Családi társaságba járunk évente 2-3 alkalommal találkozunk és van hogy nyáron 3 hétig egy házban lakunk e miatt. szintén kölcsönös a dolog, de családunk van sose leszünk együtt. A gyerekeink és párunk fontosabbak.Hogy mennyi idő sose tudni én 12 év után most érzem hogy talán most vagyok túl rajta,talán most. Hogy miért mert belefáradtam. Elfáradtam mert sokat felemésztett belőlem.Majd nálad is eljön ez az idő egyszer.
2012. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
azzal aférfivel kellene lenned, akit szeretsz. tök mindegy, hogy kivel mennyi ideje vagy.
2012. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gondolom jól kihasznált valami csaj úgyhogy itt töltöd ki a mérged.

Sajnos ennek nem sok haszna,mert attól ugyanolyan lúzer maradsz.Ilyen stílussal Te maradsz magadra kettőnk közül.

Ó!Vegyél be egy nyugtatót,nem akarom,hogy miattam megálljon a szíved!:)

2012. aug. 15. 09:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,gondolok közben a fiúra is,hogy neki is rossz lehet ez,de amikor találkozgattunk mondtam neki,hogy ne fűzzön ehez a dologhoz nagy reményeket,mert ha úgy alakul és rendeződnek a dolgok a párommal,esetleg megbeszéljük,akkor úgyis visszamegyek hozzá.Ő meg nem is akart semmi komolyat tőlem állítása szerint...csak a végén rosszul sült el:/
2012. aug. 15. 09:11
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van,a másik fiúval kellene lennem.

De a párom minden nap mondja mennyire értelmetlen lenne az élete nélkülem,meg neki nincs más csak én...Nem tudom itthagyni.

2012. aug. 15. 09:14
 10/15 anonim ***** válasza:
te agybeteg, miért vagy te olyan biztos, hogy egy kihasznált férfi vagyok? :D nem látod a nevemet, akár igazad is lehet. de lehet hogy nem! nekem max 1 nyugi bogyó, neked viszont új agy kell meg egy jó nagy f_sz a valagadba, hogy tudd mi merre hány méter :D
2012. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!