Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Lenn bővebben.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 22 éves lány vagyok, a párom 27 éves.Lassan 3 éve vagyunk együtt (nekem első kapcsolat), de a probléma mindig ugyanaz volt: alaptalan féltékenység; nem engedi, hogy legyenek barátaim. Kezdjük azzal, hogy 2éve, mikor felvettek egyetemre, volt gólyatábor és gólyabál is. Kihagytam a gólyatábort, mert nem akartam menni, viszont bálra igen. Azt mondta, ne menjek el, mert nem kötelező program stb. Mondom ok, nem megyek (nem akartam balhét).Hisztizett azért, mert beszélgettem néha az egyik fiú évfolyamtársammal, most meg már úgy vagyok, nem is merek egy emberhez sem hozzászólni, merthogy kikezd velem...Még lányokkal sem nagyon beszélgetek. Aztán most meg az a szitu, hogy ő nyugodt szívvel beszélget mindenkivel, férfiakkal, nőkkel egyaránt, én pedig senkivel. Az egyik régi haverom kitett a fb üzenőfalamra egy vicces képet, a párom meg kb rávágta, hogy ki ez és miért szállja meg a falamat (mert egy képet tett ki, amúgy meg nem is beszélgetünk). Meg egy másik csoporttársam sűrűn lájkolgat (elmondom, egy fényképet lájkolt, azon is a párommal vagyok). S most vagyok nagyon kiakadva azon, hogy szép nyugodtan kijelenti, hogy lesznek a munkahelyén összejövetelek (nem kötelező program, mint ahogy az én gólyabálom sem volt), és hogy elkéne mennie. Most ezt mégis hogy gondolja?! Ő beszélgethet, elmehet másokkal, míg én nem? Akkor sem kezdtem el nyavalyogni, amikor kijelentette, hogy kellene neki egy idősebb női havert keresnie, mert ők komolyabbak stb. Nekem eszemben sincs megcsalni, eddig sem csaltam meg... Tudom, hogy neki sem, mert ismerem már annyira, és nem csalta meg egyik barátnőjét sem. Tehát alapban jó ember, de már besokalltam etől az egésztől.
2012. aug. 15. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisajátít magának. Nem is szeret, mert ha szeretne, akkor megengedné, hogy csináld, amit akarsz.

Mondd el neki, hogy szükséged van kikapcsolódásra. Ha nem érti meg, akkor hagyd el. Az ilyen nem érdemel meg, mert nem emberként kezel, hanem tárgyként.

2012. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van neked: Miért vagy még mindig vele?
2012. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem, ő is szeret, tudom, mert nagyon sok mindent megtesz értem. Csak borzaztóan féltékeny, de ezt a barát-dolgot nem tudom megérteni...
2012. aug. 15. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
már bocsi, de ez a srác zakkant o.O ..beszélj vele! mondd, meg, hogy te nem mész el gólyabálba sehova, nah akkor ő is tartsa magát ehhez, és ne menjen sehova..ne engedd sehova, ha látod valaki lájkolja egy képét, vondd kérdőre stb..egy szóval utánnozd az összes gyerekes viselkedését! előbb-utóbb be fogja látni, hogy milyen nevetségesen viselkedett, és talán vissza vezs magából a jövőben! ;))
2012. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeret? Ugyan kérlek, aki szeret az nem sajátít ki így. Te már szinte rettegésben élsz a leírásod alapján.
2012. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet a végtelenségig csinálni! 2 éve élsz úgy, hogy nincsenek barátaid! A barátság fontosabb, mint a szerelem! Ezt sürgősen beszéljétek meg, mert így szűk korlátok között fogsz mozogni addig, míg nem szakítotok!
2012. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egyébként már nem szeretet, hanem birtoklási vágy. Annyira ragaszkodik hozzád, hogy minden eszközt bevet, hogy magához láncoljon.
2012. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek téged megijeszteni,pláne azt nem,h befolyásoljalak téged...de elmesélem az én történetemet neked...

Az első barátom 16 éves koromban jött el (mindenhogy az első volt) akivel egy évig jártam,mert nem bírtam elviselni..pontosan ugyanolyan volt mint a te barátod,kisajátított magának,uralkodott felettem,megmondta mit csináljak,nem bírta elviselni a fiú haverjaimat(akiket mellesleg ezer évvel hamarabb megismertem mint őt),nem volt mindegy neki milyen ruhákat veszek fel,ha sexy-sen öltöztem fel akkor meg az volt a baj,mert más fiúknak akarok tetszelegni,meg had ne soroljam...megelégeltem és szakított velem...nah most,azóta is zaklat,már az exanyósom is,és ez még hagyján de még az unokatestvére is,aki mellesleg a "barátnőm" volt és az osztálytársam is...miatta is zátonyra futott a kapcsolatunk egyrészt...a kapcsolatunk elején azt mondta,soha nem kérne tőlem vissza semmit amit adott...most meg követeli az ezüst karkötőtől kezdve,a ruhákat mindent...mindent amit csak vett nekem és adott...kezet igaz soha nem emelt rám,de volt h úgy megszorította a karom,h be is lilult elég durván és fájt...volt ilyen szaggatott farmergatyám,elkezdett velem ordibálni,h én azt,h képzelem,h én azt felveszem,ilyen szégyenben nem fog megjelenni velem...

szval összefoglalva...ugye nem komolyan gondoltad,h ő lesz az életedben az első és utolsó? Mert ha ez a személy lesz a férjed,hát gratulálni tudok a kitartásodhoz...annyi férfi van még a világon aki megbecsülne téged és tenyerén hordozna,ne vond meg ezt az érzés és boldogságot magadtól :)

Mindenesetre sok szerencsét,és bocsi a prózért...


17/L

2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!