Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elsírta magát. Meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elsírta magát. Meglepett. Férfiak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A páromnak el kellett mennie 240 km-re munka ügyben 3 hétre. Ez idő alatt autóbalesetem volt. "Csak" a lábam sérült meg, és 2 napig eszméletlen voltam. Amíg a kórházban voltam, nem tudott elérni, és csak azután mondtam el neki, hogy mi történt, és sírt, nem tudott elég hálát adni az égieknek, hogy még élek.

2012. aug. 15. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi a kérdés?!
2012. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:
73%

tudom, ma este nem vagyok formában, de azért megírhattad volna, hogy most akkor te a lány vagy és a párod a fiú, vagy fordítva...:)

vagy csak nekem volt olyan csajom, aki jó pár év alatt ha egyszer sírt..:)

2012. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Meglepett, hogy sírt.
2012. aug. 15. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális, hogy aggódik érted... Ez természetes. De nem értem, hogy érted, hogy mit tennének a férfiak ilyen esetben?!
2012. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
57%

Te most nem kérdést tettél fel hanem gyakorlatilag leírtad h mi történt veled.


Amúgy biztos kilőném magam és amilyen hamar tudnék ott lennék mellette és el sem mozdulnék mellőle.


Még is mit tennék ha szeretném?

Ez rossz kérdés...

2012. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ebből látszik hogy szeret, és nem akar elveszíteni.
2012. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úristen borzasztó! Ha nem aggódott volna akkor a kérdésed így szólna: "Szeret még vagy mi van?"

Nem minden férfinak tiltották le az érzéseiket, csak hogy "átlagos normális férfi" legyen..

2012. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Most mi a kérdés lényege tulajdonképpen? Miféle férfi az ilyen, hogy sírt?
2012. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólónak is .


Igen ,vannak helyzetek mikor egy férfi is sírva fakad

Te viszont egy lelketlen.érzéketlen ,szívtelen fakír vagy !!

2012. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ítélem el azért, hogy sírt, én is szoktam sírni néha. Tanuljatok meg olvasni.
2012. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!