Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön folyton vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön folyton vissza? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Picit hosszú a sztori szóval bocsi miatta.

Tavaly összejöttem az ex barátommal. 3 hónapig együtt voltunk, minden korrekt volt... Aztán 3 hétre elutaztam, és ahogy kiderült megcsalt amíg nem voltam ott. Eléggé kiborultam szó se róla, és ahogy megtudtam kb 5 ször csalt meg a 3 hét alatt.

Ezek után az egyik haverommal elmentem moziba. A srácnak alapból tetszettem, és egyszer már majdnem összejöttem vele. Lényeg mi lényeg megcsókolt, és ez után nem találkoztam vele. Persze iszonyatosan rosszul éreztem magam mivel a exbarátomat egyféleképpen megcsaltam?

Visszatértem az utazásomból az exbarátomhoz, egy pár napig nem vontam kérdőre, hogy most akkor mi volt igazából. Amikor megkérdeztem tőle, nagyon kiborult és összehívta azokat akik mondták nekem, hogy megcsalt. Viszont megtudta a csókot és szakítottunk. Persze beigazolódott, hogy megcsalt.

1 hónap múlva rám írt facen, hogy mizu? Utána találkoztunk is mivel nálam volt a pulcsija és vissza akartam adni. Rövid időn belül megint összejöttünk kb 2 hétre. Aztán 1 hétre eltűnt és elegem lett belőle, hogy nem törődik velem így megint szakítottunk. Megint 1 hónap telt el és megint rám írt, hogy beszélni akar. Igazából az összejövésünk inkább egy barátság extrákkal-ba ment át ami nem nagyon tetszett szóval megint szakítottunk.

Az volt furi, hogy miután kiderült ez az egész megcsalós herce-hurca az ő részéről meg így az én részemről is, teljesen megváltozott.

Ezután kb olyan Áprilisban lett egy rendes barátom. Azóta 2 szer írt rám megint ex barátom, persze nem tudja, hogy van valakim. A második kb 2 hete volt, és eléggé nyomulós dumát vágott le. Hogy találkozzak vele és kb árnyaltan fogalmazva ágyjelenetet akar ha megint visszamegyek abba a városba ahol lakik meg járok suliba.

A barátom meg utálja expasim és iszonyatosan féltékeny rá. A ciki része pedig az hogy kb 1 hét múlva megyek vissza abba a városba ahol expasim, barátom lakik és ahova suliba járok. Valahol mélyen még mindig érzek valamit az exbarátom iránt, de szerelmes vagyok a barátomba.


Szóval a kérdésem az lenne hogy miért jön vissza, és hogy tudnám lerázni hogy hagyjon békén?

Még annyi lenne a kérdésem, hogy egy csók megcsalásnak számít?


Légyszi normális válaszokat kérek. Tényleg bocsi a hosszú sztoriért.

Köszi szépen

20/L


2012. aug. 16. 05:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd ki a kérdőszavak és vedd el a kérdőjelet. Azonnal ott van a kijelentő mondat - és ezek a Te mondataid.

Azért megy vissza mert működik a játszma, mert megteheti.

Lerázni? Nem kellene reagálni, meghallgatni, kommunikálni.

Ha én valakivel már nem akarok beszélni, annak az egyetlen módja, h ha keres semmit, azaz semmit nem mondok. Az is kommunikáció ha azt mondom, h NEM. Azért soha nem hívom fel az exet, h elmondjam neki, h nem akarok vele beszélni többet. Nem kell hozzá különösebb tehetség, h rájöjjön, h nem hívom!!

"..egy csók megcsalásnak számít?" - egy csók megcsalásnak számít. Te írtad le. Én csak elvettem a ? jelet.

2012. aug. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az exed szemét volt többször is: megcsalt, de a te kavarásodért már rögtön számonkért. De minden alkalmat kihasznál azért, hogy újra összejöjjetek.


A történet végére már teljesen világossá vált számára, hogy csak dugópartnernek kellesz neki. Már bocsi, de ha 5-ször csal meg 3 hét alatt, akkor igen nagy Adonisz és szexmániás lehet, azt kap meg, akit akar. Mondd meg neki ezt te is, hogy nem érted, miért sír utánad, mikor minden lány behódol neki!


Te meg hagyd őt a francba, és foglalkozz az új fiúddal! Mondd meg az exednek, hogy mást szeretsz, akár mutasd meg élőben vagy Facebook-on a közös képeket (az új barátoddal)! Ettől kiborul és le fog szállni rólad (elvileg)!


24/F

2012. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!