Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után ti mit hinnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti mit hinnétek? Nagyon zűrös.

Figyelt kérdés
A volt barátnőm szakított velem tavaly decemberben. Azután mindig szivatott, szórakozott velem, átvert. Volt olyan is mikor már azt hittem újra összejövünk erre rá 1-2 napra már hozzám sem szólt. Többször veszekedtünk mert van egy oylan szokása ( nem tudom ez normális-e) ha szar a kedve le kell valakin vezetnie a mérgét. Az illető többször is én voltam. Múltkor msn-en rám írt nagyon kedvesen, hogy mizu stb. Beszéltünk 2 este turbékoltunk már írta, hogy csók love ilyesmiket. Erre 3. este már szarba se vett mikor írtam neki kedvesen le se szarta. Utána összeveszett velem lehordott mindennek alázott megint. Aztán letörölt msn-ről. Majd fogta magát és visszavett aztán írt, hogy bocsássak meg mert ő még mindig kedvel és nagyon fontos VOLTAM neki. Múlt idő. MAjd elkezdte írni, hogy msot ismerkedett meg egy pasival olyan izmos meg magas mint én stb. Utána képeket is mutatott róla (nem mitnha érdekelt volna) majd jól kiröhögött úgy éreztem persze nem adta jelét, de gondoltam, hogy röhög, mert tudta, h féltékeny voltam mindig. Most mit csináljak? Szóljak még hozzá vagy msot már küldjem el a pics*ba? Lehet még kettőnk közt valami? Amúgy azt bevalotta, hogy tetszek még neki mindig.
2009. júl. 22. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd már észre,hogy picit sem vagy fontos neki.

Állj a sarkadra és mond meg neki hogy döntse el hogy akar valamit vagy nem!

Ne hagyd magad!

17/L

2009. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csodálkozom, hogy eddig még nem küldted el melegebb helyekre. Játszik a csaj, ne hagyd hogy te legyél a játékszere. Ha mégis úgy érzed, hogy lehet ebből valami komoly (bár kétlem), akkor menj oda és kérdezd meg tőle. A reakcióiból észre fogod venni, hogy mit érez.
2009. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Komám, ne legyél már lúzer, egy férfinak legyen tartása.


A csajt küldd el a fenébe.

2009. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de a női nemre nézve szégyen,amit veled művel.Sokkal jobban jársz,ha végre pontot teszel a végére és talán neki is leesik,hogy másik embert kell találnia,akit kínozhat.Hidd el,nem akar tőled semmit,csak élvezi,hogy vagy neki,hogy oda vagy érte és ha éppen olyan kedve van akkor "elővesz".Tudom,hogy marha szar lesz,de vess ennek véget,mert így csak te mész tönkre,ő ezt fel sem veszi,hogy miket művel.
2009. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem is szard le.

azért játszadozik veled, mert tudja, hogy még mindig oda vagy érte, és tetszik neki, hogy több pasi van körülötte.

inkább tedd te féltékennyé a lányt. rakj ki pl msnre egy szívet, meg írd ki, h jo volt veled.. meg hasonlok. ;)

tuti h a csaj kiborulna.. és visszakönyörögné magát. és akkor meg simán elküldöd jo messzire. :)


sok sikert. :)

17/L

2009. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló:D Tapasztalat bejön :D csak mire rákérdez találd ki mit mondassz :P
2009. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rákérdezne a csaj a "másik illetőre".. meg mondja már semmi közük egymáshoz, úgy hogy ez őt ne is érdekelje.. foglalkozzon azzal az izmos pasijával. :D
2009. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah. a 00:52es voltam. :)
2009. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) átgondoltam és igazatok van.
2009. júl. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!