Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sokára lesz egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára lesz egy hatalmas buli szeretnék magamköré csavani mindenkit. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Mondjaktok részleteket. Főként fiúk. Mi az amit szerettek? mit vegyek fel? milyen legyen a hajam? ilyenek
2012. aug. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek akarsz magad köré csavarni mindenkit ?
2012. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel semmit, tuti a siker. Vagy nem ezt akarod?
2012. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kivágott felső!
2012. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legyen ki a csöcsöd meg a valagad,flörtölj mindenkivel és garantáltan szétkefélnek !Kivéve ha csúnya vagy(remélem az vagy )
2012. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
változz striptease rúddá na akkor majd köréd csavarják magukat.
2012. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ugyértem hogy utána rólam beszéljenek. Hogy milyen jól néztem ki, milyen jófej vagyok, milyen partyarc
2012. aug. 17. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Esélytelennek tűnsz XD.
2012. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most miért? :O nem vagyok csúnya
2012. aug. 17. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
vedd fel a legszexibb rucid, tegyél fel jó sminket, legyél kedves mindenkihez, táncolj sokat :)
2012. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A buli közepén letérdelsz, és ezt mondod: Fiúkák, jöhetnek azok a farkacskák, de szép sorjában, mindenkire jut idő.

De nyugi, csak feltűnési viszketegséged van, holnapra elmúlik.

Amúgy megkérdezhetem miért akarod, hogy mindenki rólad beszéljen?

2012. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!