Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívjam fel és kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam fel és kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
először is van egy előzmény az pedig hogy barátnőm kb 1,5 hónapja megakart csalni és majdnem meg is tette csak az utolsó pillanatban mégsem tette meg ezt én tudtam és emiatt össze is vesztünk de ő tagadta mivel én ezt csak akkor tudtam meg amikor már megtehette volna két hete elmondta h majdnem meg tette akarta de rájött h nem szereti azt a másik fiút meg hogy nem teheti meg. nekem ez még elég rossz és nehezen tudom elfogadni. beszélünk fészen is meg telefonon is. ma felhívott és kérdezte miújság mondtam h nincs kedvem semmihez ő megkérdezte hogy ő hozzá sincs kedvem? és mondtam hogy nincs és egyből le is tette. mit tegyek hívjam fel én és kérjek bocsánatot vagy várjam hogy majd ő felhív arra a mondásra hagyatkozva, hogy az békül aki haragszik. eddig is beszéltünk normálisan nem is tudom miért mondtam ezt neki talán mert úgy szeretném hogy itt legyen velem de a távolságról nem tehetünk
2012. aug. 17. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hívd fel
2012. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt tudni kell hogy nem veszekszünk emiatt az eset miatt amit tett. és ha nem hívom fel akkor lehet ő nem fog sokáig mert elég makacs amugy. de ha én hívom Ó hát ne alázkodjak már meg neki
2012. aug. 17. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy??? Ő akart megcsalni, és még te pitizz neki, hogy megbocsásson?? És ha szerinted egyszer megpróbálta legközelebb nem fogja? Én otthagynám a fäszba az ilyet, de előtte még jól megdugnám. Teljesen megérdemelte amit mondtál, nem tudom ezek után hogy tudsz még ilyen pozitívan hozzáállni a csajhoz....
2012. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van amugy megbeszéltük érted a dolgot, megakar változni hát ez látszott is az elmult 1 hónapban. nem állok olyan pozitívan hozzá mert az ötletedet én is csináltam is :P végül csak vele maradtam, csak nem tudom hogy mékőnknek kéne most felhíjuk a másikat
2012. aug. 17. 23:16
 5/5 A kérdező kommentje:
mert ugymond ki is békültünk minden csak na hogy ma ezt válaszolta neki a telefonba hogy nincs kedvem hozzá
2012. aug. 17. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!