Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan kezelitek, ha folyton túl érzelmesek vagytok és mindig egy csomó érzelem kavarog bennetek? Egy párkapcsolatba ilyet hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy barátommal nem tudunk annyi időt tölteni, hogy naphosszakat lelkizzek vele..:D De valahogy azt érzem, hogy túl sok érzelem kavarog bennem és ezeket csak vele tudnám megbeszélni.(nagyon személyesek) Gondolom nem csak én vagyok nagyon érzelmes lány így biztos más is van így. Egy fiú kevésbé tudja kimutatni az érzéseit és tud érzelmekről beszélgetni egy nővel ezért ez is problémát okoz, hogy egy idő után frusztrált lesz, mert hiányzik a szórakozás ilyenkor úgy érzi. Viszont annyi időnk nincs, hogy erre is arra is időt szakítsunk mindig olyan fele-fele érzésünk van... Nem is éreztük magunkat olyan jól, nem szórakoztunk együtt és nem is tudtunk mindent megbeszélni.
2012. aug. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a ráknak vannak barátnőid? :D
2012. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondom túl személyes és csak neki akarom megosztani.
2012. aug. 18. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:

szóval, nincsenek barátnőid, mindent értek.


és mi van a szüleiddel?

2012. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na jó nem igazán érted..:D Olyan dolgok vannak bennem amiket vele szeretnék megosztani, mert kizárólag RÁ tartozik. Másrészt nagyon egyedi gondolkodásom van és a legtöbb ember csak hülyeséget reagál rá vagy többségben reagálni se tudnak. Mivel a barátommal ugyan úgy gondolkodunk és vele kapcsolatos érzéseim vannak, akkor nyilván nem a szüleimnek vagy a barátaimnak szeretném elmondani ezeket. Ha járni akarsz egy fiúval gondolom nem a haverjához mész oda...
2012. aug. 18. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

nem akarok én járni semmilyen sráccal :D


btw nem hiszem hogy ne tudnád elmondani neki amit akarsz, max ha dadogsz vagy alzheimeres vagy..

2012. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam érzelmes, inkább elmélkedős. De az mindig ment egyedül is. Velem a "probléma" az szokott lenni, hogy megkérdezi a barátom: "min gondolkozol már megint?"- mire én "szárazon" kifejtem, erre ő: "ez túl elvont, az érzelmek hol maradnak?"


Vannak, persze, csak lelkizés nincs. :)

2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Időnként, amikor ő is olyan hangulatban van, akkor beszélek az érzelmeimről vele. Alapvetően nem látszik a barátomon, de néha nagyon is érzelmes tud lenni. Egyébként állítólag én sem vagyok az az extrán érzelmes csaj, de talán azért egy kicsit mégis... Persze állandóan nem lehet lelkizni, de a megfelelő pillanatban nagyon jó :)
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy neked ez fontos, viszont vigyázz, nehogy átess a ló túloldalára, mert azzal nagyon leterheled a fiút. El kell fogadnod, h. vannak dolgok amivel egyedül is meg tudsz birkózni, és elég, ha csak a sikerélményt meséled el neki, annak ő is örülni fog. Nem könnyű.


A korotok érdekelne még.

2012. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!