Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lányként összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lányként összejönnél egy 21-22 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Nem olyannal akit alig ismersz. Olyas valakivel akit már egész kicsi korod óta ismersz.
2012. aug. 18. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Tucatkérdés....
2012. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2x is!
2012. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha 15-évesen már f*szra vágysz, akkor ne halaszd el az alkalmat
2012. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább a másik akaratától függ.
2012. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én még 15voltam (már 16) mikor összejöttem egy 21éves sráccal.:) már fél éve együtt vagyunk, tudom ez nem olyan sok még, de szerintem semmi gáz nincs vele. :)
2012. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nagy hülyeség! Még mindig nem értem a világot! Miért szerinted mi értelme van? Szerinted egy 15 éves ugyanott tart, mint egy 21 éves? Miért nem a saját korosztályodban keresel?"


Arra gondolsz hogy egy 15 éves még középiskolás, egy 21 éves meg dolgozik vagy egyetemre jár???

2012. aug. 18. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen arra gondolok. És szerinted ugyanazok az értékrendet? Egy 21 éves rövidesen munkába áll, te pedig csak tanulsz. És szerinted normális dolog, az ekkora korkülönbség? Te mit akarsz egy olyan korútól és ő mit akar tőled? Én gáznak tartom, hogy egy ennyivel idősebb, egy ennyivel fiatalabbal akar összejönni. Bocs ez az én véleményem, őszinte voltam!
2012. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás az a korkülönbség ennyi idősen.
2012. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 9.esnek igaza van :) 8as voltam
2012. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!