Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el egy nyaralásnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el egy nyaralásnál, vagy együtt töltött időnél, hogy leamortizálnak szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudok rájönni. minden barátommal megyünk ide oda, utána meg csak a szex miatt hívnak, utána meg nem hívnak.

egyszerűen nem mondanak semmit, mi a baj, illetve olyanokat mondanak, ami nem igaz, messziről látszik, hogy kamu.


2012. aug. 19. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem, sima fiúbarátaiddal mész ide-oda, ahol szexeltek, és később már csak a szex miatt hívnak, vagy azért se...


Mondjuk ott rontod el, hogy szexelsz velük... És nem is a barátaid, csak látták előre, hogy majd meg lehet dugni téged. Ez van, nem kezelnek szextárgynak, ha nem viselkedsz úgy... Ha pedig igen, akkor miért csodálkozol?

2012. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak sem hülyék, hogy egy olyan lányra fecséreljék az idejüket, aki fűvel fával lefekszik.

Csak a szexre kellesz nekik.

2012. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egyik sráccal 3 évig jártam... szóval ne feküdjek le vele???

a másik meg elvitt Horváto-ba nyaralni, éttermekbe,minden happy volt és ne feküdjek le vele? ott meg pont az volt a baj amúgy, hogy nem feküdtem le vele, csak 3 szor. utána már mindig csak a szex-el jött...utána azzal se.

2012. aug. 19. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén fogalmam sincs hogy mit b@szol el de valamit biztos, ha többen is így reagálták le.
2012. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megoldás:

legyen egy szeretőm, mert akivel komolyat akarok, azzal tilos a szex.

aki tetszik, az tabu. ne érintsem meg, ne kívánjam.


értem. akkor két pasi kell. egy az érzelmekre egy szexre.

ezentúl így állok hozzá. köszi a tanácsokat. ezt rém komolyan gondolom most.

2012. aug. 19. 18:12
 6/10 A kérdező kommentje:
a szerető egy tel. hívás volt. ez eddig megoldva.
2012. aug. 19. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Már meg se haragudj, de te egy eltartott k*rva vagy. Mész valakivel nyaralni, mert fizeti az utadat, hát szerinted normális ez?
2012. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, megyek valakivel nyaralni, mert meghívott!
2012. aug. 19. 18:31
 9/10 A kérdező kommentje:
speciel most meg mamához megyek nyaralni!
2012. aug. 19. 18:32
 10/10 A kérdező kommentje:
és a végén nehogy én legyek már a szemét, amikor engem használnak ki, kedves 7-es válaszadó. ha a srácok így, én úgy!
2012. aug. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!