Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha egy lány 19 éves és beleszeret a szomszédja ex férjébe, aki szinten oda van a lányért? Már a srác 30 éves. Működne a kapcsolatuk, ha mindketten elhatározottak?

Figyelt kérdés
Nem lesz ciki, hogy mindenki egyszeriből róluk kezd el pletykálni? Csak a szülők is ellenük vannak az a baj.Ki menne bele egy ilyen kapcsolatba? Dúl ám a szerelem,és gondoltuk megpróbáljuk együtt,csak mindenképp nehéz lenne az elején,mig mindenki elfogad minket igy együtt... : )

2012. aug. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De most már tudom, hogy miért nem akad igazán korombeli lány kapcsolatra. Komolyan mondom 17 éves 20+ felettivel, 19 éves 30assal. Komolyan mondom borzasztó.. Én nem csodálkozom, hogy a szülők is ez ellen vannak, hiszen ők maguk is tudják, hogy ez nem normális dolog.
2012. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi eddig normálisak voltunk...Egy éve nem volt senkink,nekem sem és neki sem...Várjuk a szebb jövőt!De sajnos mindig az élet valahogy kiforogja,hogy egymásra találjunk,és sajnos már nem megy az hogy ''kész elfelejtelek''.Nagyon buták vagyunk és szerelmesek...Tehát ez nem valami fellángolás,ha az lenne meg sem fordulna a fejemben,hogy legyünk együtt...Bizonyitott eleget,hogy nem csak kihasználni akar.Csak felek és nem tudom mit csináljak,hogy jó legyen...
2012. aug. 20. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ezt magam sem tudom, mindenesetre nem találom értelmes dolognak, ha egy 19 éves egy ennyivel idősebbel kezd. Bocsi, de nekem ilyen a meglátásom. 11 év sok...
2012. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindketten felnőttek vagytok, senkinek semmi köze hozzá.
2012. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg mindketten felnőttek vagytok, senkinek semmi köze hozzá. Igaz a 11év kicsit sok, de nem vészes! Inkább majd olyan 20-30év múlva lehet hátrány, amikr ő már ötegapó lesz, te meg még nem leszel öreganyó!! De ha szeretitek egymást! :))
2012. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a szerelemnek nincs hatara,es a kor enm szamit a masik velemenyere tojatok ra :) sok szerencset :)
2012. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. aug. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!